Forumi Evolucion

Te Qeshim Sebashku...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 13, 2010 3:23 am

Nje cun fillon pun ne nje dyqan me shumic,vete nje person dhe i kerkon coca cola.Cuni i thot nuk kemi,e degjon pronari e i thot,degjo ketu kur te vi ndonje njeri e te kerkon ndogje pre te bler ti mos i thuaj qe nuk kemi po i thuaj qe kemi gjera te tjera,prsh,,nuk kemi coca cola por kemi fanta sprajt etj, nje dit kalon njeri e pyet,me falni keni leter higjenike?Shitsi i pergjigjet:
Jo nuk kemi por kemi leter zmerile.....
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 13, 2010 3:24 am

te gazeta paloma nxjera nje grua njoftim, dua nje bur mos te me ndjeki nga pas mos te me rraj dhe te jet i fort ne krevat nuk zgjati shum dhe i bie zilja e deres del kjo dhe shikon nje njeri pa kemb pa duar dhe i thot po ti cdo ketu lexova gazeten paloma ju pgj ai kemb skam te ndjek nga pas duar skam te rrah po per krevatin i thot ajo ,po si mendon ti pse me ca i rash ziles une ...

haha haha haha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 17, 2010 3:08 am

Nje plake ju tregonte vajzave te reja per kohet e vjetra .
Nje vajze e pyet po per ate pune si ja benit? Plaka i thote po kur i vinte mendja plakut fishkellente. Po kur te vinte mendja ty?
Epo shkoja te plaku dhe i thosha: mos fishkelleve gje zotrote?


haha haha haha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Lilly prej Tue Feb 23, 2010 7:16 pm
lol! lol! lol! haha haha haha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Nela prej Sun Mar 14, 2010 10:26 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fshatari me facebook

Mesazh nga Lilly prej Tue May 18, 2010 5:25 amaffraid haha haha hahahahaha hahahahaha hahahahaha

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Vizioner prej Tue May 18, 2010 8:01 am

Lilly...ku e ke gjet aman!!!
haha haha haha

hot hopa o llokum hahahahaha hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga zeshkane prej Tue May 18, 2010 8:37 am

hahahahaha hahahahaha hahahahaha
sa e fooooooooorte ku e ke gjet mi Lilly aman se me kenaqe me mjes para se te hiki ne pune
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Sennia prej Tue May 18, 2010 11:38 am

Lilly u cuditen komshije e mi nga e qeshura qe kam bere
haha haha

ej po ky lano tani eshte bere vip haha
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Sennia prej Tue May 18, 2010 12:09 pm

ia dha ai edhe adresen edhe passwordin haha haha haha
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Lilly prej Tue May 18, 2010 5:22 pm

lol! une dje kam qeshur gjithe diten si e cmendur,cudita dhe cupat ,biles ajo e vogla trembet po qeshe me ze shume te larte.
Nje kusheriu im,m'a kish cuar ne e-mail.
Po ajo cupka duhet tja djegesh me mashet qe e ve ne loje ate budallane e shkrete.Sa gjynah,sa gjynah.

Ke fiesbuk ti?
84 1 99 16 e kam me 6 ''shkronja'' passwordinlol! haha

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga zeshkane prej Wed May 19, 2010 9:01 am

Nje grua kishte 50-vjetorin keshtu qe vendosi te bente nje operacion plastik per fytyren qe te ndihej me mire. Shkoi ne spital, pagoi 20 milion leke dhe tani ndihej shume e kenaqur me veten.
Pas operacionit shkon ne supermarket dhe kur eshte duke paguar pyet shitesen:
- Sa vjec mendon se jam ?- 35 - i thote shitesja.- Jam 50 vjec - i thote e kenaqur gruaja dhe me pas shkon ne farmaci per te blere ilace. Dhe aty pyet shitesin:- Sa vjec mendon se jam ?- 31 - i thote shitesi.- Gabim, jam 50, por faleminderit - i thote gruaja dhe shkon te dyqani bukes. Dhe aty pyet shitesen:- Sa vjec mendon se jam ?- 29 - i thote ... Afficher davantageshitesja.- Jam 50 vjec - i thote shume e kenaqur gruaja dhe shkon ne stacionin e autobusit. Duke pritur ngjitur kishte nje plak rreth 70 vjec. E pyet dhe plakun:- Sa vjec mendon se jam ?- Mund te ta them ekzakt por duhet te kontrolloj nga gjoksi - ja kthen plaku.Gruaja habitet po nuk reziston dot dhe i thote qe eshte dakort, dhe ngre bluzen. Plaku fut duart nen bluze fillon i kap gjokset, ja ferkon i rrutullon dhe i thote:- Je 50 vjec.- Si e gjete ? - e pyet e habitur gruaja.- Isha ne rradhe pas teje te dyqani bukes.
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Vizioner prej Mon Nov 01, 2010 3:32 pm

Ndodh edhe keshtu, kur gezohesh para kohe!
Basketball haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te Qeshim Sebashku...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi