Forumi Evolucion

Datelindja:Shkruaje ketu

Shko poshtë

Datelindja:Shkruaje ketu

Mesazh nga Vizioner prej Thu Apr 29, 2010 8:04 am

Pershendetje te gjithve!

E hap kete Teme, duke u nxitur nga rasti i Datelindjes se Lilly-t.

Eshte e drejta e secilit nga Antaret, qe ne Profilin e vet te veje ato te dhena qe mendon ose i duken te arsyeshme te behen publik. Ne kete rast edhe Datelindjen e plote por, duke qene se programi i ndertimit te forumit nuk e lejon te vihet VETEM Data dhe Muaji, pa vitin atehere, mendoj qe secili nga Antaret te shkruaje ketu, ne kete Teme, VETEM Daten dhe Muajin. keshtu behet e mundur te pakten te dime keto te dhena dhe te Urojme njeri-tjetrin ne ate dite te shenuar per secilin!

Po filloj une Smile :

18.10

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Datelindja:Shkruaje ketu

Mesazh nga Eria prej Thu Apr 29, 2010 8:20 am

Po vitin pse se shkruan zotrote :D :D :D

Mua mbajeni mend,ne mot bej 25 dua dhurate Alban Skenderaj ose Ernis Cili me fjongo ahahhahaha

Une kam lindur 19.07.1986 (kshu thote mami,une smbaj mend :D )

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Datelindja:Shkruaje ketu

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 29, 2010 2:30 pm

une nje muaj fiks pas Vizionerit Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Datelindja:Shkruaje ketu

Mesazh nga ely prej Thu Apr 29, 2010 4:10 pm

28-08
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Datelindja:Shkruaje ketu

Mesazh nga Vizioner prej Wed Oct 20, 2010 8:22 pm

Shkruani Ditelindjet ketu, ne qofte se deshironi.

Datelindia Datelindia Datelindia Datelindia Datelindia Datelindia Datelindia Datelindia

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Datelindja:Shkruaje ketu

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi