Forumi Evolucion

Ketu tifozat e MILAN

Shko poshtë

Ketu tifozat e MILAN

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 19, 2010 8:26 pm

Te gjitha urimet per ndeshjet ...komentet per fitoret ...ndonjehere edhe humbjet per ta qe e kan skuader zemre MILAN

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu tifozat e MILAN

Mesazh nga Vizitor prej Sun Mar 21, 2010 3:29 pm

Sot ne oren 15 e 30
Milan -Napoli

Nje kombinim i mendshem mund te jete
MILAN (4-2-1-3): Abbiati; Zambrotta, Favalli, Thiago Silva, Oddo; Pirlo, Gattuso (Flamini); Seedorf; Pato, Inzaghi, Ronaldinho.

NAPOLI (4-4-2): De Sanctis; Grava, Cannavaro, Rinaudo, Campagnaro; Maggio, Gargano, Pazienza, Hamsik; Lavezzi, Quagliarella.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu tifozat e MILAN

Mesazh nga Vizioner prej Sun Sep 12, 2010 12:35 pm

Gol dhe asist, super Bogdani gjunjezon MilaninÇEZENA - MILAN 2-0

Shenues: Bogdani 31′, Xhiakerini 44′

Çezena: Antonioli, Çekareli, Von Bergen, Pelegrino, Nagatomo, Apiah, Koluçi, Parolo, Skeloto, Bogdani (Malonga 81′), Xhiakerini. Trajner: Fikadenti.

Milan: Abiati, Bonera, Papastathopulos, Tiago Silva (Abate 46′), Antonini, Gatuzo (Inzagi 64′), Pirlo, Ambrozini, Pato, Ibrahimoviç, Ronaldinjo (Robinjo 55′). Trajner: Alegri.
Gjyqtar: Ruso.

haha haha haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ketu tifozat e MILAN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi