Forumi Evolucion

Nga cili qytet je dhe ku jeton

Shko poshtë

Nga cili qytet je dhe ku jeton

Mesazh nga zeshkane prej Fri Mar 19, 2010 9:52 pm

Ketu antaret qe kan deshir mund te thon origjinen e tyre dhe vendin nga ku flasin ..nese nuk ndoshen ne shqiperi
Pershendetje,
Jam nga Durresi dhe jetoj ne Paris (France)
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga cili qytet je dhe ku jeton

Mesazh nga Sennia prej Fri Mar 19, 2010 9:56 pm

Une jam patriote me sweetin dhe jetoj ne vendlindje :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga cili qytet je dhe ku jeton

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:36 pm

Une jam nga Fieri dhe jetoj/studioj ne Gjermani..

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga cili qytet je dhe ku jeton

Mesazh nga Lilly prej Fri Mar 19, 2010 11:00 pm

Une jam me origjine nga Korca dhe jetoj ne Usa Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga cili qytet je dhe ku jeton

Mesazh nga ely prej Tue May 25, 2010 1:58 am

une jam nga tirana dhe jetoj ne cuneo itali
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga cili qytet je dhe ku jeton

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 08, 2010 12:21 pm

Jame nga Kosova(Mitrovica)dhe jetoj ne vendlindje!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nga cili qytet je dhe ku jeton

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi