Forumi Evolucion

Cili objekt ju simbolizon juve?

Shko poshtë

Cili objekt ju simbolizon juve?

Mesazh nga Lilly prej Fri Sep 10, 2010 5:57 pm

Idene e temes m'a dha profesori im,i cili qe diten e pare te mesimit vendosi te n'a jape detyra per te bere.
Tani me thoni pak ju cili objekt ju simbolizon juve dhe pse?

Mirepres mendimet tuaja.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi