Forumi Evolucion

Caste Romantike

Shko poshtë

Caste Romantike

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 2:50 am

❤ te kam xhan ornela..sinqerisht! edhe pse nuk njihemi.
:D ornela: Kiss
kiss ... ku te duash ti.
nga kiss -et ne te dy po na merren mendt.
Smile ornela : je shum i mire.
dhe ti ...sinqerisht.
Smile : vetem kujdes se mos biem ne dashuri.

ornela;ike
:si te iki une pa te thane kiss ty?.
Smile ornela:oooo vdeksha une per ty
: joooo vdeksha......te dua te gjalle.

ornela:ku shkruaj.. ❤ .. ku ti vendos.. ❤ ..keto fjal qe po mi thua
❤ : vere ne zemer ti...se aty mbase ngel . ❤


: Ornela naten kiss dhe gjume te embel.
ornela: kiss...... naten..... gjum te embel shume xhanthnx
Ornela
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Caste Romantike

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jul 06, 2010 7:43 pm

6 Korriku, dita nderkombetare e Puthjes-Kiss-Kuß-Bacio dhe...dhe...Dhe une puth te gjithe ato qe me duan, me kane dashur dhe do me duan. Smile

shume xhan kiss puc

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Caste Romantike

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jul 06, 2010 8:06 pm

Ai:Me jep nje puthje....
Ajo:Nuk mundem...
Ai:Pse zemer?...
Ajo:Me jane thar buzet shpirt....
Ai:Zemer do t'i njomi buzet te dua shuuum...
Ajo:Eh,shpirt ime,barin e thar kot e ujit.....Te puthi nga larg zemer! puc
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Caste Romantike

Mesazh nga Vizioner prej Wed Dec 01, 2010 11:57 am


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Caste Romantike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi