Forumi Evolucion

Wikipedia

Shko poshtë

Wikipedia

Mesazh nga Lilly prej Sat Sep 18, 2010 5:25 pm

Wikipedia,faqe interneti qe te ofron imformacion per cdo gje qe kerkon.Ne fakt neqofte se kerkon informacion ne Google,faqja e pare qe te hapet eshte Wikipedia.Shume kritika jane bere ndaj Wikipedias,per vertetesine e informacionet qe jep.Ne Wikipedia gjithkush mund te postoje informacion qe deshiron.
A e perdorni ju Wikipedian,dhe nqs po a eshte i vertete dhe i sakte informacioni qe ju serviret?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi