Forumi Evolucion

Barsaleta Erotike

Shko poshtë

Barsaleta Erotike

Mesazh nga Vizioner prej Wed Aug 18, 2010 10:18 am

Ne oren e anatomiseNe oren e anatomise tema e dites ishte "Organet seksuale te femres dhe mashkullit"

Profesori ngre ne mesim nje nga vajzat ne klase dhe e pyet per organet mashkullore.

Kjo tani nuk kishte mesuar dhe nuk po pergjigjej. Shoku i vet ne banke te pare zberthen pantallonat dhe e nxjerr per ta ndihmuar shoqen.

Profesori e shikon dhe bertet: " Banka e pare fute kopjen brenda".

haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta Erotike

Mesazh nga Vizioner prej Wed Aug 18, 2010 10:20 am

Grate...e humbura!

Ishin njehere dy burra ne paris dhe po kerkonin grate e tyre...
duke kerkuar njeri pyet tjetrin...
- cfare te ka humbur qe po kerkon gjithandej ti????
- gruan me ka humbur-pergjigjet i dyti- po ti??
- edhe mua gruaja me ka humbur - pergjigjet i pari..
- po si eshte gruaja jote, cfare tiparesh ka??? pyet i dyti
- po ja- thote i pari- eshte 1,90 e gjate, floket bionde, buze te trasha, dmth me pak fjale eshte si TOP MODELE...
-po gruaja jote cfare tiparesh ka???- pyet i pari.
- opo lere gruan time ti tashti, shkojme te gjejme ate tenden....

hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta Erotike

Mesazh nga Vizioner prej Wed Aug 18, 2010 10:23 am

Punet e beut...

Ca gazetare shkuan tek beu qe ti benin nje anketim, dhe e pyesin:- Cfare eshte seksi, qejf apo pune? - Pune, - i tha beu. Me pas gazetaret shkuan tek argati dhe e pyesin edhe ate: - Cfare eshte seksi, qejf apo pune? - Qejf bre qejf! - tha argati. Po ne beu na tha qe eshte pune. - Heee, - vazhdoi argati, - po te kishte qene pune ma jepte mua beu, nuk e bente vete.

Laughing

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta Erotike

Mesazh nga Vizioner prej Wed Aug 18, 2010 10:27 am

Kafazi

Nje xhaje i kish shume qejf pordhet dhe e kish turperu grun e vet kushedi sa here. Kishin hip ne tren njehere dhe po udhetonin ne nje kabine me nje cift te ri. Xhajes i binte dielli dhe kish ardh ne qejf e i thote plakes: -O plake!
-Po burre si eshte puna!
-A te te leshoj nje pellumb? Dhe e ngre kemben plaku dhe ia fut pordhes per qejf aq sa ai cifti hapi syte. Rri dhe pak plaku dhe i thote prape plakes:
-O plake!
-Po burre!
-A te te leshoj nje pellumb tjeter? Dhe plaku te njejtin avaz, plaka u be flake e kuqe nga turpi po c'te bente. Cifti u be xhind fare.
Rri dhe pak plaku dhe hidhet:
- O plake! A te te leshoj nje pellumb??
E degjon ai cuni i ri dhe i kthehet:
-Xhaje e leshon ti pellumbin prape po ta caj kafazin fare!

haha haha haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta Erotike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi