Forumi Evolucion

SHU,E URIME PER TY

Shko poshtë

SHU,E URIME PER TY

Mesazh nga ely prej Wed Apr 28, 2010 3:07 am

NJE MENDIM DHE SHUME URIME PER TY LILLY:
UROJ QE GJITHCKA QE DESHIRON TE REALIZOHET DHE TE JESH E LUMTUR E TE JETE NJE DITE QE TE MBETET NE KUJTIM I MREKULLUESHEM


kiss GeZuAr Datelindia
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHU,E URIME PER TY

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 28, 2010 3:17 am

Ta kam kaluar me 4 minuta e urim :D :D :D :D...Ketej nga ana ime i thone zwei Dummen,eine Gedanke :P...Pyet Vizion cdo me thene :D...

Elyyyyyyyyyyyyyyyy kiss se u beme per mall....
Lilly,te kam kiss boll per sot :D :D :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHU,E URIME PER TY

Mesazh nga Vizioner prej Wed Apr 28, 2010 7:53 am

Lilly Gazuar Datelindjen!
Datelindia
Te uroj gezime dhe lumturi ne jete bashke me femijet dhe familien tende!
kiss Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose Rose kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHU,E URIME PER TY

Mesazh nga Sennia prej Wed Apr 28, 2010 3:38 pm

Gezuar ditelindjen Lilly
Te uroj shume fat, sukses ne jete, shendet, nje jete te lumtur dhe te realizuar. Pac gjithnje lumuturi dhe hare ne familjen tende dhe jeta te te buzeqeshte gjithnje sepse e meriton se je shume e mire kiss

Edhe nje dhurate modeste nga ana ime :D

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHU,E URIME PER TY

Mesazh nga Lilly prej Wed Apr 28, 2010 3:52 pm

Faleminderit shume Eria,ely,Vizioner,Sennia :D
U lumturova kur pashe urime nga miqte e mi,Faleminderit.
kiss shume xhan

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHU,E URIME PER TY

Mesazh nga Nela prej Thu Apr 29, 2010 3:42 am

Shpresoj qe kjo dite te hapi nje kapitull te ri mbushur me dashuri dhe lumturi per ty....Happy birthday !!

E DI SE TE GJITHA KETO SJAN TE MJAFTUESHEME PER TY PO STE KISSA NJI CIKE :p kiss
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

per ty Lilly :D

Mesazh nga Nela prej Thu Apr 29, 2010 3:45 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SHU,E URIME PER TY

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi