Forumi Evolucion

Pershkruaj nje antar...

Shko poshtë

Pershkruaj nje antar...

Mesazh nga Sennia prej Mon Apr 05, 2010 7:56 pm

Pershkruani nje antar, aq sa keni patur mundesi ta njihni Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruaj nje antar...

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 08, 2010 3:12 pm

Eria, mesa e kam njohur ketu ne forum kam pershtypjet me te mira per te.Per mendimin tim eshte nje vajze e kompletuar: eshte e zgjuar, e sjellshme, me virtyte e kam vene re qe ka mjaft etike e moral, si dhe njeri me zemer, nje tip simpatik ...
per anet negative nuk e di nuk e kam njohur ende..te shohim por besoj do jene te pakta :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruaj nje antar...

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 5:47 pm

Sennia jam dakort me mendimin tend,gjithashtu te njejten gje mendoj edhe per ty.
Do shtoja qe ti dukesh vajze me kembet ne toke,ambicjoze dhe qe do te arrish synimet e tua ne jete me cdo kusht.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershkruaj nje antar...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi