Forumi Evolucion

Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Shko poshtë

Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 19, 2010 5:08 pm

Pershendetje un jam sweet_angel ...nje mikja ime me keshilloj kte forum dhe vendosa te behem antare dhe un ...mir se ju gjej [b]

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Mesazh nga Sennia prej Fri Mar 19, 2010 5:23 pm

Mire se na erdhe sweet! Sigurisht forumi do te behet me i bukur me ardhjen tende! Ia kalofsh sa me kendshem ketu kiss

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Mesazh nga Vizioner prej Fri Mar 19, 2010 6:10 pm

Qenka zbukuru Forumi sot! Smile

Mire se erdhe Sweet_angel!

Qendrim te kendshem ne mesin tone!

dhuro lule

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 19, 2010 6:14 pm

Vizioner shkruajti:Qenka zbukuru Forumi sot! Smile

Mire se erdhe Sweet_angel!

Qendrim te kendshem ne mesin tone!

dhuro lule
Flm vizioner
E ke bere shume bukur faqen e forumit komplimente

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Mesazh nga Vizioner prej Fri Mar 19, 2010 6:17 pm

happy happy happy

thnx dhe ty Sweet_angel! Smile

Sado te bukur te mundohem ta bej une, bukurine e vertete ja japni Ju! Rose

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 19, 2010 6:21 pm

Sa te hapen disa tema te reja e te kete tema diskutimi do jete pune e bukur si nga ty qe je vertet i zoti dhe nga antaret

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Mesazh nga Lilly prej Fri Mar 19, 2010 10:27 pm

Mire se erdhe Sweet_angel,faleminderit qe u bere pjese e Forumit Evolucion Smile
Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 10:21 pm

Lilly shkruajti:Mire se erdhe Sweet_angel,faleminderit qe u bere pjese e Forumit Evolucion Smile
Rose
Flm Lilly :cheers: :cheers: :cheers:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershentdetje nga Sweet_angel ;)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi