Forumi Evolucion

Nje opinion per antarin lart....

Shko poshtë

Nje opinion per antarin lart....

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 7:59 pm

Smile ☀
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje opinion per antarin lart....

Mesazh nga Lilly prej Sat Mar 13, 2010 12:38 am

Cupke shume e mire e pa pertuar,e shkathet,gjithe te mirat,i ke.


shume xhan

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje opinion per antarin lart....

Mesazh nga Vizioner prej Sat Mar 13, 2010 1:11 am

Vajze shume , shume e mire! E qeshur, e dashur, me humor dhe e Respektueshme!

kiss Rose

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje opinion per antarin lart....

Mesazh nga Nela prej Mon Mar 15, 2010 6:07 am

Ky qe eshte siper meje, :D eshte shum i mire dhe shum i keq. :P
Dhe me qe mu dha rasti e falenderoje shum qe ka hapure kete Forum. Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje opinion per antarin lart....

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 18, 2010 5:07 am

Per kete cupken siper meje Smile
shume xhan kiss puc gabim dashuri shoke

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje opinion per antarin lart....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi