Forumi Evolucion

TE DUA

Shko poshtë

TE DUA

Mesazh nga Nela prej Mon Feb 15, 2010 5:28 pm

Mendoj qe ska fjal me te bukure se fjala TE DUA.

Ju lutem shkruani dhe postoni gjithcka qe thote TE DUA.

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Nela prej Wed Feb 24, 2010 5:33 am

Te Dua Sa Me Fjal Nuk Di Te Shpreh..
Te Dua Sa Zemra Ime Pa Zemren Tende Nuk Rreh..
Te Dua Sa Gjaku Im Pa Puthjen Tende Nuk Qarkullon..
Te Dua Sa Syri Im Tjeter Nuk Shikon..
Te Dua Se Ledhatimi Yt Me Ben Te Qet..
Te Dua Pran Meje Te Kem Perjet..
Te Dua Sa e Gjith Bota Je Per Mua..
Se Zemra Ime Thot Te Dua..TE DUA..
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 24, 2010 8:52 pm

soooooo cute Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Vizioner prej Thu Feb 25, 2010 1:17 am

fiuuu
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Nela prej Tue Mar 02, 2010 4:16 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Nela prej Tue Mar 02, 2010 4:20 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Nela prej Tue Mar 02, 2010 4:22 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Nela prej Tue Mar 02, 2010 4:26 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Nela prej Tue Mar 02, 2010 4:28 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Nela prej Fri Mar 05, 2010 3:38 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Vizitor prej Sun Mar 21, 2010 1:51 pm


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Vizitor prej Sun Mar 21, 2010 2:08 pm

Miss you Crying or Very sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 27, 2010 4:17 pm

Te Dua jeta ime.....Te Dua ty dhe skam pendime...Te Dua se cdo dite me ndricon...Te Dua se cdo plage ti ma sheron..Te Dua ty dhe syt e tua,se jeten ma zgjaten mua....Te Dua se zemren ma ndeze zjarr....Te dua aq shum sa edhe jeten ta fal....ti je gjithcka qe kam ne kete bote ,prandaj une Te Dua kaq fort .
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga zeshkane prej Sun Mar 28, 2010 6:34 pm

Desha te hyj ne zemren tende,
u kerrusa, u kerrusa, u bera lemsh sa nje top,
Por prape i dashur,
zemra jote s'me zuri dot.

Ndonese dhe mund te hyja
por te them te verteten,
E kerrusur s'mund te rrija
brenda teje gjithe jeten.

Zgjeroje zemren Ti
me teper, me teper,
dhe neqoftese me nxe
do te hyj patjeter.
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Nela prej Mon Mar 29, 2010 4:17 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: TE DUA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi