Forumi Evolucion

Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Shko poshtë

Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Vizioner prej Mon Dec 28, 2009 9:19 pm

Sa vjec ishit kur e hoqet Virgjerine, dhe tregoni perjetimin?
-nqse se deshironi. Eshte e lire per secilin sa tregon-

* * *


Une rreth 17 vjecve isha!
Me shume s'mabaj mend! Exclamation Exclamation Exclamation
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Lilly prej Mon Dec 28, 2009 10:40 pm

Me shume s'mabaj mend! Exclamation Exclamation Exclamation[/quote]


Vizoner, s'paska qene eksperience e mire athere se ndryshe do e mbaje mend.

Une isha 18 vjec.........
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 10:52 pm

Lilly shkruajti:Me shume s'mabaj mend! Exclamation Exclamation Exclamation


Vizoner, s'paska qene eksperience e mire athere se ndryshe do e mbaje mend.

Une isha 17 vjec e 4 muaj :o .....(ndonji dite tjeter me gjat) Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

:(

Mesazh nga Vizioner prej Mon Dec 28, 2009 11:15 pm

Po Nela...se mbaj mend!!!!


Do na tregosh ti? Smile Hec se jam kureshtar! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Feb 04, 2010 8:42 pm

Vizioner shkruajti:Po Nela...se mbaj mend!!!!


Do na tregosh ti? Smile Hec se jam kureshtar! Smile

Une isha 18 vjeç dhe e mbaj mend shume mire ... vetem se nuk dua ta tregoj se eshte diçka qe me perket mua te dashurit tim te pare dhe nje ... shtylle hahahahaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Lilly prej Thu Feb 04, 2010 10:15 pm

hahahahaha timide78 nje shtylle ,prap mire po imagjino sikur te ishte mullarit me kashte? :P :P hhahahahahahahah
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Nela prej Fri Feb 05, 2010 1:00 am

Lilly shkruajti:hahahahaha timide78 nje shtylle ,prap mire po imagjino sikur te ishte mullarit me kashte? :P :P hhahahahahahahah


hahahahha mullar me kashte ncncncncn jo jo se mere zjar e digjet nji mahall.:P e di ti temertura ne ate momente kalone nga 40 C hahahha :P
me mire shtylla se si behet gje :P
bo bo une ne nji krevate dojo kam qen... sa thjeshte po mendoje tani...nesje
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 05, 2010 4:32 am

Nela,ti shume mire ne krevat po perdhe,ne dysheme eshte me keq hahahahahah ,ca emocionet e momentit dhe te behen kockat cope.
hahahahaha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Nela prej Fri Feb 05, 2010 7:16 am

Lilly shkruajti:Nela,ti shume mire ne krevat po perdhe,ne dysheme eshte me keq hahahahahah ,ca emocionet e momentit dhe te behen kockat cope.
hahahahaha


HAHAHAHA PSE MI E KE PROVU? HAHAHHAHA
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Vizitor prej Fri Feb 05, 2010 12:55 pm

Faleminderit per sygjestionimet por ndoshta ne mullar do te ishte me bute lol Pastaj kam perfituar nga nje koder shume e njohur ne qytetin tim ... (duke bere kujdes nga ushtaret e nje kazerme aty afer ;-) Pershendetje te gjitheve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 05, 2010 5:33 pm

Nela shkruajti:
Lilly shkruajti:Nela,ti shume mire ne krevat po perdhe,ne dysheme eshte me keq hahahahahah ,ca emocionet e momentit dhe te behen kockat cope.
hahahahaha


HAHAHAHA PSE MI E KE PROVU? HAHAHHAHA

jo mi cne se kam provuar ndonjehere,se keta kalamajte e mi i kam bere me frymen e shenjte te perendise une
hahahahaha hahahahaha hahahahaha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 05, 2010 5:34 pm

timide78 shkruajti:Faleminderit per sygjestionimet por ndoshta ne mullar do te ishte me bute lol Pastaj kam perfituar nga nje koder shume e njohur ne qytetin tim ... (duke bere kujdes nga ushtaret e nje kazerme aty afer ;-) Pershendetje te gjitheve

hahahahaha hahahahaha hahahahaha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Nela prej Fri Feb 05, 2010 11:24 pm

Lilly shkruajti:
Nela shkruajti:
Lilly shkruajti:Nela,ti shume mire ne krevat po perdhe,ne dysheme eshte me keq hahahahahah ,ca emocionet e momentit dhe te behen kockat cope.
hahahahaha


HAHAHAHA PSE MI E KE PROVU? HAHAHHAHA

jo mi cne se kam provuar ndonjehere,se keta kalamajte e mi i kam bere me frymen e shenjte te perendise une
hahahahaha hahahahaha hahahahaha

po se ti ngahera thote zoti mi ka dhen kalamajt haha ndaj te pyeta :P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Nela prej Fri Feb 05, 2010 11:26 pm

timide78 shkruajti:Faleminderit per sygjestionimet por ndoshta ne mullar do te ishte me bute lol Pastaj kam perfituar nga nje koder shume e njohur ne qytetin tim ... (duke bere kujdes nga ushtaret e nje kazerme aty afer ;-) Pershendetje te gjitheve

na shkrive hahahahhahaha te pershendes dhe une ty Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Charlotte prej Mon Feb 15, 2010 6:39 pm

Uh c'na kthyet pas ne vite :P
Kam qene pothuajse 20.Dhe si cdo here e pare,s'ishte kushedi se c'fare :D
Ne ato momente kam ndjere vetem dhimbje asgje tjeter hahahahaha
avatar
Charlotte
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vjec ishit...dhe si ishte?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi