Forumi Evolucion

A ekziston Dashuria reciproke sot ? ose me mire a ekziston Dashuria?

Shko poshtë

A ekziston Dashuria reciproke sot ? ose me mire a ekziston Dashuria?

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 7:34 am

❤ Dashuria reciproke???ehh pak e veshtire te gjesh dike sot qe te te doje po me ate dashuri qe ndjen dhe ti,, dashuria nuk eshte e perjeteshme,, ajo eshte e perkoheshme..,, disa e ngatrojne me fiksimin,, pelqimin,, emocionet por dashuria eshte dicka me shume,, dicka ndryshe, ne ndjenje qe kur te kap hajde bej derman thuaj hahha, por hajde gjej sot,, ekziston por te paket jane ato persona qe e kane,,lum si ta!!ee Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ekziston Dashuria reciproke sot ? ose me mire a ekziston Dashuria?

Mesazh nga Eria prej Fri Feb 19, 2010 3:26 pm

Me kujtove nje poezi te Timo Fllokos qe e kam lexuar diku...ne disa vargje ai thoshte qe ne dashuri gjithmone njeri dashuron me shume,tjetri me pak...
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ekziston Dashuria reciproke sot ? ose me mire a ekziston Dashuria?

Mesazh nga viola015 prej Mon Feb 22, 2010 7:15 pm

sigurisht qe ekziston dashuria reciproke...jam pjeserisht dakort me eria...sepse kur jane vertet te dashuruar secili mund te japi max e tij por secili ka njesit e tij matese edhe duket sikur njeri dashuron me shume se tjetri por kjo smund te percaktohet....
avatar
viola015
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 1
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/02/2010
Alter : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ekziston Dashuria reciproke sot ? ose me mire a ekziston Dashuria?

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 8:03 pm

sigurisht! nese sdo te kishte dashuri kjo jete do te pushonim se ekzistuari si qenie njerezore...perndryshe do te quheshim robot.

ne fakt drejt kesaj po shkojme ...gjithesesi jemi njerez, kemi ndjenja dhe ndjenja e dashurise eshte ajo qe na mban te lidhur me njeri tjetern, qofte kjo dashuria romantike, apo cfaredo tjeter, pasi format e dashurise jane te ndyshme
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ekziston Dashuria reciproke sot ? ose me mire a ekziston Dashuria?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi