Forumi Evolucion

Retrospektive 2009 & Perspektiva 2010

Shko poshtë

Retrospektive 2009 & Perspektiva 2010

Mesazh nga Lilly prej Sat Dec 26, 2009 10:48 pm

Pershendetje te dashur miq!
Fundi vitit 2009 erdhi , dhe me beri te mendoj se si ka qene ky vit qe po iken.
Per mua personalisht ka qene nje vit shume i mire, per t'u mbajtur mend.
Me ka sjelle shume gezim, te qeshura shume por gjithashtu edhe lot gezimi.
Ne familje, me solli gezim shume, solla ne jete princeshen time te dyte(qe te vdes une per te sa e mire qe eshte), ne pune gjithashtu shume mire dhe ne shoqeri po e njejta gje.
Per 2010 kam plot plane ndermend, por me e rendesishmja t'a filloj kolegjin.

Po per ju si ishte ky vit qe po iken??
Realizuat c'ka deshironi?

Bashkebisedim te kendshem.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Retrospektive 2009 & Perspektiva 2010

Mesazh nga Eria prej Sun Feb 14, 2010 11:31 pm

Viti 2009 ne pergjithsi ishte shume i mire,duke perjashtuar 4 muaj e fundit,qe kalova nje tmerr pas tjetrit,por ne njefare menyre jam e lumtur....une jetoj...kjo ka rendesi...
2010 e pres pa plane,nuk bej me plane,se kam frike mos nuk me realizohen,kam vetem nje deshire te madhe ne zemer...ajo dua te me realizohet,te pakten kete vit..
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi