Forumi Evolucion

Mirseerdhe ornela emini

Shko poshtë

Mirseerdhe ornela emini

Mesazh nga Vizioner prej Sat Dec 26, 2009 10:13 pm

Pershendetje dhe mirseerdhe ne gjirin tone ornela!

Uroj ta kalosh bukur mes nesh!

Prsh Rose
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirseerdhe ornela emini

Mesazh nga Lilly prej Sat Dec 26, 2009 10:14 pm

Mire se erdhe Ornela, bashkebisedim te kendshem ne forum.
Gezuar Festat..
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirseerdhe ornela emini

Mesazh nga Nela prej Sun Dec 27, 2009 9:53 pm

Mirse ju gjeta kenaqesija eshte e imja.Smile

Faliminderite shum per trendafilat....eshte nji lule qe e adhuroje. Smile
gjithashtu ju falenderoje per mikprtitjen. :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirseerdhe ornela emini

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi