Forumi Evolucion

Foto per te qeshur

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sun Apr 11, 2010 11:36 amE paska pas komshiun zezak-me ngjyre kjo! haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sat Apr 17, 2010 8:48 amRolling Eyes Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Tue Apr 20, 2010 8:02 am


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Eria prej Tue Apr 20, 2010 11:20 am

Hahahhhahahhahahhhahahhahahhahahhahhahahahhaha

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 23, 2010 8:23 amhaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 24, 2010 12:21 pm

affraid qyqa....
haha haha
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Thu Apr 29, 2010 8:17 amKeshtu eshte kur shetit bahce me bahce! haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 02, 2010 10:26 amhahahahaha hahahahaha hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Sennia prej Sun May 02, 2010 4:20 pm

Vizioner i felliqe grate... une shyqyr jam goc akoma :D haha
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Sennia prej Sun May 02, 2010 4:29 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 02, 2010 4:33 pm

Kjo me ngjaka si Josefina Topalli me Sali Berishen! Ka hyp gomari mbi Gomar! haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Sennia prej Sun May 02, 2010 4:43 pm

Vizioner shkruajti:Kjo me ngjaka si Josefina Topalli me Sali Berishen! Ka hyp gomari mbi Gomar! haha

Me pelqeu kjo gjysma e dyte
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Lilly prej Sun May 02, 2010 8:11 pm

Vizioner shkruajti:

hahahahaha hahahahaha hahahahaha

haha haha ka ca te verteta per mos thene te gjitha cka jane shkruar :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Sennia prej Thu May 06, 2010 12:31 pm

Pertoni te mesoni per provime?????? ia nje ide origjinale Smile

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 16, 2010 12:38 pm

Nela shkruajti:

haha haha

Hec gomari zhduku, se na vdiqe!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 16, 2010 12:40 pm


Qingjat e Sales...

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Eria prej Sun May 16, 2010 12:55 pm

[quote="Sennia"]Pertoni te mesoni per provime?????? ia nje ide origjinale Smile


Une mesoj per vete,me duket me shume harxhim kohe te besh kopje sesa te mesosh...hahahahahaha...Dy here ne jeten time,studentore dhe si nxenese kam kopjuar..nje here ne teknologji(vit i pare,njohuri idiote si prodhohet hekuri apo giza,dhe kopje nuk bera po me vinin me banka se qarkulluan ne tere klasen :D..)...hera e dyte ne vit te kater ne filozofi...semestri i pare,qe kishte njohuri te pergjithshme me pelqeu shume,po sec filluan pastaj..me ca idiotsira...qe jo vetem se mora mundimin te lexoja ndonje rresht,por as librin se hapa me...deri diten e provimit,aty e hapa,madje shumica nga ne i vume librat mbi banke dhe vence lexo ketej shkruaj ketej :D...Mesuesi nuk tha gje,se e dinte qe pa liber sdinim asgje ne :D...Dolem mire ke ai provim ahahhahha..Akoma me kujtohet,nuk pyetej si behet kjo pyetje,po ca faqe eshte kjo pyetje,hahahhha sa galllate beme ate provim...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Mon May 24, 2010 1:03 pmaffraid hopa o llokum hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sat May 29, 2010 10:31 amSa komod, udhetojne keto pasagjere!

haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 23, 2010 7:37 pmlol! Mire e kane shkruar, ketu ku jetoj une eshte ligji qe nuk duhet te flasesh apo cosh mesazh kur je duke ngare makinen,po kushe zbaton see...

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jul 31, 2010 10:32 amlol! Vetem gjera Firmato ne shqiperi! haha

gomari

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga e panjohura prej Sat Jul 31, 2010 11:17 am


avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Thu Aug 05, 2010 11:14 amPushime haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sun Aug 08, 2010 9:40 amBravo hahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga zeshkane prej Mon Aug 09, 2010 9:31 am

Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Cmimi Nobel i paqes i takon kesaj zonje per kurajon e madhe qe ka
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi