Forumi Evolucion

Foto per te qeshur

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Kurjoziteti!

Mesazh nga Nela prej Sun Feb 07, 2010 9:20 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Lilly prej Sun Feb 07, 2010 10:51 pmhaha haha
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Thu Feb 11, 2010 10:31 pm

haha
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 13, 2010 3:21 am
hihihiihihi
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Sat Feb 20, 2010 4:47 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Fri Mar 05, 2010 3:27 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Fri Mar 05, 2010 3:28 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Fri Mar 05, 2010 3:29 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Fri Mar 05, 2010 3:32 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Fri Mar 05, 2010 3:33 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Fri Mar 05, 2010 3:34 am

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 18, 2010 5:12 am


Te dashur anetare te forumit,Kjo bukuranja ketu ne foto eshte Nela ne farmen e saj,vajze me gusto ne veshje dhe e devotshme per token dhe famijen e saj :D,te intresuarit per te punuar token te kontaktojne me te me mp(shaka)

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 20, 2010 1:32 pm

Lilly shkruajti:
Te dashur anetare te forumit,Kjo bukuranja ketu ne foto eshte Nela ne farmen e saj,vajze me gusto ne veshje dhe e devotshme per token dhe famijen e saj :D,te intresuarit per te punuar token te kontaktojne me te me mp(shaka)


hahahhahahahahha sa ne ender se kisha enderuare ...jo me te isha une hahahhahahah.
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 20, 2010 1:41 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 20, 2010 1:43 pm

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 8:26 pm


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Mon Mar 29, 2010 11:34 pm


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Mon Mar 29, 2010 11:38 pm


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:38 pm


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Wed Mar 31, 2010 8:22 am


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga zeshkane prej Thu Apr 01, 2010 10:55 pm

Vizioner shkruajti:

ha ha ha me shkrive Vizio, ku e paske gjet !!! me e forta eshte se une e kam pare emissionin, me presentatorin qe quhet Jean-Pierre Foucault dhe natyrisht para TV e gjeta pergjigjen kollaj fare Wink
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 02, 2010 10:59 am

S'ja ka mbajt te shkretit, te thote Albania!!! haha Ma mire po humb se sa...., ka mendu i shkreti. :D

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 02, 2010 11:04 amShikoni, i kam me te medhaja se te juajat! hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Vizioner prej Sun Apr 04, 2010 10:25 am

pershendetje zeshkane, me vjen keq qe se fut dot Foton por, lexoje kete e provoje prap!

Vendosja e nje Fotoje:

Klikoni ke dritarja-ikonat ku jane 2 -dy- figura mbi njera-tjetren dhe thote "Vendosni nje Foto". Mbasi hapet ajo, kliko ke "File" per te marre Foton nga Albumi jot. Mbasi hyn kliko "Host it" ku hapen 2 URL dhe 1 http. Aty merr me Coppy Http-ne poshte dhe kliko ke Ikona-Dritarja ku thote "Image" qe eshte ngjitur me dritaren ku klikuat ne fillim. Mbasi te hapet, fusni http-ne qe i bete Coppy dhe kliko "OK". http-ja del ke faqia qe do shkruani Textin, pastaj kliko Senden si ne rastin kur shkruan vetem text!

hm...uroj te te kem orientuar sadopak!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga zeshkane prej Sun Apr 04, 2010 11:07 am

Danke Vizioooooo dhe gezuar Pashket
:cheers: :cheers:


Edituar për herë të fundit nga zeshkane në Sun Apr 04, 2010 11:09 am, edituar 2 herë gjithsej
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto per te qeshur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi