Forumi Evolucion

Gezuar 2010

Shko poshtë

Gezuar 2010

Mesazh nga Vizioner prej Fri Dec 25, 2009 3:25 pm

I uroj te gjithe antarve: Nje Feste te bukur ne naten e nderrimit te Viteve!
Gjithashtu, nje Vit te Ri 2010 me gezime e lumturi ne jete!p.s. Ketu mund te urojne te gjithe Antaret njeri-tjetrin.

. . . . . . . . . . . GeZuAr
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 2010

Mesazh nga Lilly prej Mon Dec 28, 2009 3:37 am

Gezuar nga zemra per te gjithe ju, anetaret e forumit!!!!
Qofte nje vit i mbare ne cdo aspekt te jetes tuaj. Shendet dhe mbaresi kudo..... santa :rendeer:
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 2010

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 6:13 pm

• ˚ ˚ ˛ * ★HAPPY★ *
˛ • • NEW YEAR 。*
˛ *__Π___*。* ˚ ˚ ˛ ˚ ˛
*/______/~\。˚ ˚ ˛ ˚ ˛
|田田 |門| ˚ ˛ ˚ ˛♥️ ♥️ ♥️
♥️ ♥️ ♥️Gezuare vitin e Ri♥️ ♥️ ♥️ Happy new year ☆☆░░▓▓▓▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░░▓▓░░░░▓▓▓▓▓░░░♫░░ ☆☆░░░♫░░▓▓░░▓░░♥️░░▓░▓▓▓░░░▓░░♥️░░░▓░░░♥️ ☆☆░♫░♥️░░▓▓░░▓░♫░♫░▓░░░▓░░░▓░░♫░░▓░░░♫░ ☆☆░♫░░▓▓░░░░▓░░░░░▓░░░▓░░░▓░░░♫░▓░♫░░░ ☆☆░░░▓▓░░░♥️░▓░♫░♥️░▓░░░▓░░░▓░♫░░░▓░░░♥️░ ☆☆░░▓▓░♫░♫░░▓░░░♫░▓░░░▓░░░▓░░♫░░▓░░♫░░ ☆☆░░▓▓░░░░♥️░▓░░░░░▓░░░▓░░░▓░░░░░▓░░░░░ ☆☆░░▓▓▓▓▓▓░░░▓▓▓▓▓░░░▓▓▓░░░▓▓▓▓▓░░ ❤ dashuri

Plot dashuri!!! qoft ky vit !
Ju urroje nga zemra nji vite te mbare.
Shendet Lumturi sjellte ky vite per te gjithe.
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 2010

Mesazh nga Nela prej Tue Jan 05, 2010 2:19 am

PER TE GJITHE ANTARET.... Smile


:D TE DASHUR ANTARE: PER KETE VIT JU UROJ 12 MUAJ SHENDET,
52 JAVE LUMTURI 365 DITE PA STRES,
8760 ORE DASHURI 525600 MINUTA PAQE DHE 3153600 SEKONDA GEZIM...kiss
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 2010

Mesazh nga lindjedielli prej Tue Jan 05, 2010 2:02 pm

Sa bukur e ke formuluar Nela edhe une ju uroj te gjithve ne radhe te pare shendet te mire dhe gezim. une hyra ne vitin e ri jo me shendet te mire , kam qene shume semure dhe jam akoma.eh sja uroj asnje njeriu te semuret eshte vertet dicka shume e bezdisshme .
uroj te keni patur ndrim viti entuziast dhe sa me shume qejf.
mirupafshim se shpejti Smile
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 2010

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 06, 2010 9:10 am

lindjedielli, gezuar dhe ti. Shendet e lumturi te sjellte ky vit!

...dhe: te uroj sherim te shpejte!
Na ke munguar!
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 2010

Mesazh nga Nela prej Thu Jan 07, 2010 7:21 am

JU UROJME TE GJITHVE NJI NATE TE BUKUR E TE QETE....PUTHJE E PERQAFIME PER TE GJITH JU..

NELA :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar 2010

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi