Forumi Evolucion

Cafe "Qefliu"

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jan 18, 2010 9:45 pm


Nje akullore per Nelen
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jan 18, 2010 9:47 pm


Nje caj me Rum per Lilly
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Mon Jan 18, 2010 11:08 pm

Faleminderit shume per cajin Vizoner.... Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 16, 2010 8:00 pm

Per gocat e forumit! SmilePer Cunat na nji Birre gjermone! Smile


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 4:04 pm

Ka njeri t'me bej shoqeri me nje kafe Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 21, 2010 12:36 pm

Sweet_angel shkruajti:Ka njeri t'me bej shoqeri me nje kafe Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ketu jam une patriote, si mengjes qe eshte lezet nej cafe Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 21, 2010 1:57 pm

Ate Latten po e marre une :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Sun Mar 21, 2010 3:15 pmPer te gjithe ju qe jeni online,c'plane keni bere per sot?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 27, 2010 3:26 pm

Lilly shkruajti:

Per te gjithe ju qe jeni online,c'plane keni bere per sot?

Lilly kam ndermend te dal me ty sote :D
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Sat Mar 27, 2010 3:52 pm

hahahahaha Ok Nela me kenaqesi Smile,nga do me cosh sot?
Per darwini,Sennia dhe Nela qe jan online,mirmengjesi dhe kaloni nje fundjave sa me te kendshme.
kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 27, 2010 4:11 pm

Lilly shkruajti:hahahahaha Ok Nela me kenaqesi Smile,nga do me cosh sot?
kiss


Ketej neper keto qoshet ktej do te coj :P.....
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Sennia prej Mon Apr 05, 2010 7:52 pm

A ka njeri ketu?
nje chapuccino do te me bente mire tani Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 5:54 pm


Per Sennia,te befte mire!!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Nela prej Sat May 08, 2010 5:06 pm

Vizioner shkruajti:
Nje akullore per Nelen


Faliminderite shum......
po te bej nji kafe.

te befte mire.
te kam zemra
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jul 27, 2010 12:28 pm

NA VJEN DITAhooooooooopaaaa, ssssssssssssssss

Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Sennia prej Tue Jul 27, 2010 5:33 pm

Vizio paske te reja? :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Tue Jul 27, 2010 7:08 pm

Sennia me qafsh c'fare ke degjuar ti????
Me trego mua se plasa tani dua ta di :geek:

Vizoner hopaaaaaaaa hopa o llokum hec se mua ne disponim me ke :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jul 28, 2010 9:35 am

Sennia shkruajti:Vizio paske te reja? :D

Hic o Sennia, cte rejash!!!??? Ne vend numero... Sad

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga ely prej Sun Aug 01, 2010 12:53 am

nje kafe per te gjithe mora kompletin e vizioner borgj me takon tju bej nje kafe qe kur te zgjoheni ta keni gati:dite te mrekullueshme te gjitve .
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga ely prej Sun Aug 08, 2010 7:24 am

kafen e mengjesit po jua bej une me kenaqesi sot-
Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe Coffe
ju befte mire dhe ju uroj nje dite te mrekullueshme te gjithve!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Vizioner prej Sun Aug 08, 2010 9:37 am

Mirmengjesi!

Flm Ely per Coffe . E ke bere shume te mire.
Po filxhanin do e shikosh pastaj? Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Lilly prej Sun Aug 08, 2010 3:21 pm

Mirmengjesi nga mua Smile
Faleminderit per kafen ely,te lumshin duart.

C'bete ndonje gje interesante kete vere?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cafe "Qefliu"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi