Forumi Evolucion

Kush mendon me shume per Sexin?

Shko poshtë

Kush mendon me shume per Sexin?

Mesazh nga Vizioner prej Tue Dec 08, 2009 5:23 pm

Mashkulli apo Femra?


Mendoj qe: Te dy njesoj. Eshte pjese e jetes.
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush mendon me shume per Sexin?

Mesazh nga Lilly prej Sun Dec 27, 2009 5:30 pm

Mendoj qe kujt i ka mbetur pershtypja me e mire nga hera fundit , mendon me shume per sexin Laughing per here tjeter.
Merampolla nje vajze tek puna ime, edhe po te ishte ne mes te punes duke punuar i shkonte mendja keq per sex affraid
Kam nevoje thoshte, e dua tani..
Mjere cunat thuaj qe s'kishin si tja prishnin qejfin hallexheshes te shkrete lol!
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush mendon me shume per Sexin?

Mesazh nga Nela prej Sun Dec 27, 2009 6:27 pm

Te Dy....
Po te gjithe njerzet sjan njelloje.
Ka njerez qe shprehin me shum ndjenjat....
dhe me te shumten e rasteve jane meshkujte kuptohet.
Nga kjo mendohet qe meshkujet mendojen me shume per sex.
Por njelloje mendojne qe te dy gjinite. Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush mendon me shume per Sexin?

Mesazh nga Vizioner prej Sun Dec 27, 2009 9:45 pm

Lilly shkruajti:Mendoj qe kujt i ka mbetur pershtypja me e mire nga hera fundit , mendon me shume per sexin Laughing per here tjeter.
Merampolla nje vajze tek puna ime, edhe po te ishte ne mes te punes duke punuar i shkonte mendja keq per sex affraid
Kam nevoje thoshte, e dua tani..
Mjere cunat thuaj qe s'kishin si tja prishnin qejfin hallexheshes te shkrete lol!
E ndihmonin kolleget ate te shkreten? Se mos e linin te vuante!!! Gjynaf! Smile

Ma jep pak add e asajt haha
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush mendon me shume per Sexin?

Mesazh nga Lilly prej Mon Dec 28, 2009 11:27 pm

po po jo vetem koleget qe i vinin ne ndihme por edhe klientat qe vinin tek puna ,ishin kaq zemer mire, se ju vinte gjynaf edhe atyre.
add e asaj t'a jap une qe te behesh dhe ti anetar i clubit te saj "dashnore pa hesap".....
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush mendon me shume per Sexin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi