Forumi Evolucion

Hyni ne nje lidhje me Ndjenje apo me Lllogari?

Shko poshtë

Hyni ne nje lidhje me Ndjenje apo me Lllogari?

Mesazh nga Vizioner prej Tue Dec 08, 2009 5:15 pm

Ka disa njerez qe perpara se te njohin dike, e kane llogaritur se "ke" do te njohin dmth do te lidhen! Ato llogarisin cdo veprim, komandojne ndjenjat etj.
Keto duan per cdo gje siguri.ne nje kohe kur, siguri nuk ka njeriu se si do zgjohet te nesermen nga gjumi!
Ai nuk quhet me njeriu per te cilin ke ndjenje por, njeriu i "vizatuar"!

Ka njerez qe njohin dike, ne biseda e komunikim, shikojne perputhje. Ndjejne qe ky person i mungon kur jane larg tij. Ndjejne qe iu eshte bere i afert, se ka hyre ne jeten e tij dhe deshirojne te mos dale me.
Ato do te jepnin gjithcka per te!


Per mua ka rendesi ndjenja. Cdo gje tjeter eshte Relative.
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hyni ne nje lidhje me Ndjenje apo me Lllogari?

Mesazh nga Nela prej Sun Dec 27, 2009 8:36 pm

Per mua ka rendesi ndjenja. Cdo gje tjeter eshte Relative.[/quote]


Gjithashtu Smile
Nje lidhje pa ndjenja eshte e kote.
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi