Forumi Evolucion

Gezuar Festat e Fundvitit

Shko poshtë

Gezuar Festat e Fundvitit

Mesazh nga Vizioner prej Fri Dec 24, 2010 11:13 am

Feste Feste Feste Feste Feste

I uroj te gjithe Antarve, Gezuar Festat e Krishtlinjeve dhe Vitin e Ri 2011.

Ju uroj shendet dhe gezime.

Viti i Ri ju s'jellte sa me shume fat ne jete dhe realizim te endrrave.

Feste Feste Feste Feste Feste
!!!!!! thnx


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Sat Dec 25, 2010 1:28 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Festat e Fundvitit

Mesazh nga Sennia prej Fri Dec 24, 2010 11:31 am

Gezuar Festat te gjithe shqipetareve!

I uroj antareve shume fat, shendet dhe suksese te realizuara ne 2011!

ju pershendes Dhurat
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Festat e Fundvitit

Mesazh nga Dilaver prej Fri Dec 24, 2010 5:09 pm

Uroj të gjithë anëtarët e forumit - zonja, zonjusha e zotërinj - Gëzuar Vitin e Ri 2011! Shëndet e lumturi në familjet tuaja!

_________________
avatar
Dilaver
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 17
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/11/2009

http://www.dbaxhaku.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Festat e Fundvitit

Mesazh nga Lilly prej Fri Dec 24, 2010 6:16 pm

Gezuar nga mot!!!
Ju uroj te kaloni te gjithe sa me mire edhe viti qe po vjen qofte viti i realizmit te gjithe endrrave dhe deshirave tuaja!!
Feste kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Festat e Fundvitit

Mesazh nga Sennia prej Sat Dec 25, 2010 1:30 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Festat e Fundvitit

Mesazh nga Vizioner prej Fri Dec 31, 2010 9:44 amJu uroj te gjithve, ta kaloni gezuar naten e pritjes se ardhjes te Vitit te ri!
Ju uroj shendet dhe gezime per Ju dhe familien tuaj ne Vitin e Ri 2011
Exclamation

Sa me shume per Ju!Feste Feste Feste Feste Feste


kiss per te gjithe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Festat e Fundvitit

Mesazh nga juna prej Fri Dec 31, 2010 7:47 pm

SHUME URIME PER TE GJITHE ANTARET E FORUMIT.
QOFTE VIT I MBARE ME SHENDET DHE PARA.

GEZUAR 2011

jaaa kiss
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Festat e Fundvitit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi