Forumi Evolucion

Ekspozita e 13-të e pikturës 2010

Shko poshtë

Ekspozita e 13-të e pikturës 2010

Mesazh nga Dilaver prej Mon Nov 29, 2010 11:30 am

Gjatë muajit nëntor 2010, në Tiranë u hap ekspozita e 13-të kombëtare e pikturës ku morën pjesë krijues nga Shqipëria dhe Kosova. Ekspozita u transferua pastaj në Shkodër. Po dërgoj fotografitë e disa pikturave. Shikim të këndshëm.


A. Zajmi "Eva"


B. Bërdo "Në dasëm"


B. Tula "Ushqimi"


E. Valla "Magjja e djegur"


Gj. Marko "Tirana


Ll. "Miss Edith Durham"

_________________
avatar
Dilaver
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 17
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/11/2009

http://www.dbaxhaku.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi