Forumi Evolucion

Video: Kolec Traboini

Shko poshtë

Video: Kolec Traboini

Mesazh nga Vizioner prej Fri Oct 29, 2010 11:35 am

Kolec Traboini eshte nje Autor Shqiptar, i cili "flet" me gjuhen e kameres-filmit.
Jeton ne Amerike dhe si cdo Shqiptar i emigruar dhe ai e shpreh ndjenjen, dashurine, dhimbjen, gezimin nepermjet objektivit te kameres!


Eshte kenaqesi te shikosh punimet e ketij Autori.

DON'T BURN MY FLAG
-Tirana, nepermjet Kameres se Traboinit-Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Fri Oct 29, 2010 12:24 pm, edituar 3 herë gjithsej

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Video: Kolec Traboini

Mesazh nga Vizioner prej Fri Oct 29, 2010 11:50 am

ELEGJI DASHURIE


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Video: Kolec Traboini

Mesazh nga Vizioner prej Fri Oct 29, 2010 11:55 am

KJO NATE - film poezi -


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Video: Kolec Traboini

Mesazh nga e panjohura prej Fri Oct 29, 2010 12:29 pm

Vizioner shkruajti:ELEGJI DASHURIE

Ka kohe qe nuk kam lexuar dhe shikuar gje me te mire, kaq te bukur.....Flm Vizio!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Video: Kolec Traboini

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi