Forumi Evolucion

Happy Birthday, e panjohura

Shko poshtë

Happy Birthday, e panjohura

Mesazh nga Vizioner prej Fri Oct 29, 2010 9:38 am

Gezuar Ditelindjen, e panjohura!

Datelindia

Te uroj nga zemra, shendet dhe lumturi!
Pac gjithmon gezime ne jete!

!!!!!! dhuro lule shume xhan

-Happy Birthday-

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Birthday, e panjohura

Mesazh nga e panjohura prej Fri Oct 29, 2010 12:52 pm

jaaa Flm.Vizio Urim i sinqert nga nje njeri i sinqert... GeZuAr
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Birthday, e panjohura

Mesazh nga Lilly prej Sat Oct 30, 2010 6:12 pm

Happy birthday e dashur!!
Te uroj nga zemra plot gezime dhe dashuri pac ne jete !!
kiss Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Birthday, e panjohura

Mesazh nga e panjohura prej Mon Nov 01, 2010 12:13 pm

Lilly,Ju falenderoj e dashur,per urimin dhe uraten! puc
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Birthday, e panjohura

Mesazh nga Vizioner prej Sun Oct 30, 2011 10:00 am

Gezuar Ditelindjen e panjohura!

Te uroj shendet dhe gezime ne jete!

Qofsh gjithmone e lumtur.