Forumi Evolucion

Hot or Not

Shko poshtë

Hot or Not

Mesazh nga Vizioner prej Sun Sep 12, 2010 2:12 pmKetu mund te fusni dhe vlersoni, sipas mendimit tuaj, nje Video, nje ngjarje te dites, nje person-azh etj.

Jepni HOT per "pozitivin" dhe NOT per ate qe mendoni se nuk eshte gje.

hot or redkart

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot or Not

Mesazh nga Vizioner prej Sun Sep 12, 2010 2:18 pm

Lady Gaga, me "kostum" prej copash mishi.NOT redkart

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot or Not

Mesazh nga zeshkane prej Fri Sep 17, 2010 10:29 pm

redkart redkart redkart redkart redkart

che schiffoooooo
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot or Not

Mesazh nga Lilly prej Sat Sep 18, 2010 5:12 pm

Vertet e shemtuar,si e ka duruar eren e mishit gjithe kohes iu yak

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot or Not

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi