Forumi Evolucion

Gezuar Bajramin!!

Shko poshtë

Gezuar Bajramin!!

Mesazh nga Lilly prej Thu Sep 09, 2010 7:06 pm

Gezuar Fiter Bajramin te gjithe besimtareve muslimane.Inshallah te jete nje vit plot fat dhe mbaresi!! Allahu j'a u pranofte Agjerimin dhe j'a u shperblefte me miresi. Gezuar nga mot!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Bajramin!!

Mesazh nga Vizioner prej Fri Sep 10, 2010 9:44 am

Lilly, gezuar dhe ti.
Fat dhe lumturi edhe per ty e familien tende.
Pac femije te shendetshem.
------

Dhe une i uroj gjithe besimtaret e tjere, Gezuar dhe fat ne jete!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi