Forumi Evolucion

Gezuar Ditelindjen Ely

Shko poshtë

Gezuar Ditelindjen Ely

Mesazh nga Vizioner prej Sat Aug 28, 2010 11:47 amDatelindia Ely Datelindia Ely Datelindia

Te uroj nga zemra, te behesh nje 100 vjec Ely!

Dhurat

Te uroj shendet dhe realizim te te gjitha enderrave te tua!

Rose kiss Rose kiss Rose


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Sat Aug 28, 2010 11:56 am, edituar 1 herë gjithsej

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Ditelindjen Ely

Mesazh nga e panjohura prej Sat Aug 28, 2010 11:54 am

Gezuar!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Ditelindjen Ely

Mesazh nga Lilly prej Sat Aug 28, 2010 4:08 pm

uuuuuuuu elushja ka ditelindjen Smile Smile

Edhe 100 vjece zemer,pac gjithcka te mire ne jete.T'u realizofshin te gjitha endrrat dhe deshirat e tua.Te perqafoj fort edhe kalofsh sa me mire.Datelindia Datelindia Gezuar

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Ditelindjen Ely

Mesazh nga juna prej Sat Aug 28, 2010 9:13 pm

Shume urime per TY Ely--edhe 100 vjece.


Te uroj Shendet dhe Mbaresi.

Datelindia
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Ditelindjen Ely

Mesazh nga zeshkane prej Sun Aug 29, 2010 1:18 pm

Datelindia Datelindia Datelindia Datelindia Datelindia

Rose Rose Rose Rose

Edhe 100 dhe tu realizofshin te gjithe endrrat !!!
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Ditelindjen Ely

Mesazh nga Vizioner prej Sat Sep 18, 2010 1:45 pm

Ka humb Ely !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Ishalla eshte mire me shendet, se te tjerat rregullohen!

shume xhan

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Ditelindjen Ely

Mesazh nga zeshkane prej Thu Sep 23, 2010 3:00 pm

Kemi humb te gjithe Viziooo na hengri puna

!!!!!!
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Ditelindjen Ely

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi