Forumi Evolucion

Grupi D

Shko poshtë

Cilat Skuadra kualifikohen?

50% 50% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 2

Grupi D

Mesazh nga Vizioner prej Sat Dec 05, 2009 1:21 amNe Grup kualifikohen dy skuadra. Ne sondazh klikoni dy.
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jun 13, 2010 7:04 pm

13.06.2010

Forcaaaaaaaa Gjermani


Ghana 1:0 Serbia

Gjermani 4:0 Australia

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jun 18, 2010 7:14 pm

18.06.2010

Gjermania 0:1 Serbia

Sad Sad Sad :pale: Crying or Very sad wacko surprize gabim ooooh obobo

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga Sennia prej Fri Jun 18, 2010 10:54 pm

e dha fytyren e vet gjermani sot Laughing
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga zeshkane prej Fri Jun 18, 2010 11:28 pm

SENNIA duhen ble shamija me ja dhuru vizios per ti fshire lotet ...
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jun 19, 2010 9:18 am
zeshkane, gezohu gezohu me merzitjen time! Sad

Ate ndeshje nuk e humben lojtaret por Trajneri idiot. Dhe une qe jam thjeshte sportdashes, me njohurite qe kam, direkt me fillimin e pjeses se dyte do e kishja ndryshuar taktiken e lojes si dhe duke nderruar sidomos Podolskin, qe ska haber nga Futbolli.
Nejse, kismet tani ne ndeshjen tjeter duhet fituar patjeter.

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga Sennia prej Sat Jun 19, 2010 5:58 pm

Ska gje Vizio, mos u merzit...
edhe heren tjeter prap do humbi socer
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga zeshkane prej Sat Jun 19, 2010 6:14 pm

ha ha ha SEnnia sa sadike qe je ...
shume xhan bukuroshe

Keta lojtaret francezet lane nam se e shane Raymond Domenech (trajnerin) pa pike turpi me lloj-lloj fjalesh... Edhe pse ai eshte fodull dhe pikerisht ky fodulleku e la ne balte, njeriu ka nje fare kulture dhe nuk perdor fjale te ndyra ne publik...
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga Sennia prej Sat Jun 19, 2010 6:23 pm

Zeshkane, keto nuk i kemi gje ne, para futbollit qe kemi pare ketu ne Shqiperi Laughing
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jun 19, 2010 7:02 pm

19.06.2010Gahna 1:1 Australia

hahaha Mire per Ne !

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jun 24, 2010 12:05 am

23.06.2010

Gjermani 1:0 Ghana

Australi 2:1 SerbiKualifikohen per ne 1/8 Finale

Gjermania
Ghana

happy happy happy happy

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi