Forumi Evolucion

FRIDAY THE 13TH

Shko poshtë

FRIDAY THE 13TH

Mesazh nga Vizioner prej Fri Aug 13, 2010 4:39 pm

Sot eshte e Premte data 13

Disa njerez besojne se kjo dite dhe date bashke, ka forca negative dhe sjell fatkeqesi!

Mua nuk me kujtohet te kem ndonje perkujtim ne kete Dite-Date!

A paragjykoni dhe e besoni ju?

A keni ndonje perjetim ne kete Dite-Date?

FRIDAY THE 13TH - JASON IS BACK


affraid

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi