Forumi Evolucion

C'fare ju ka bere pershtypje me shume keto dite?

Shko poshtë

C'fare ju ka bere pershtypje me shume keto dite?

Mesazh nga Lilly prej Sun Aug 08, 2010 3:55 pm

Duke lexuar lajmet me ka shokuar numri i madh i aksidenteve automobilistike ne Shqiperi.Nuk e di,meqenese nuk jetoj atje,kush e ka fajin,papergjegjshmeria e shoferit,sinjalistika e dobet apo shkaqe te tjera.

Po ju miqte e mi,c'fare ju ka bere me shume pershtypje keto dite?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare ju ka bere pershtypje me shume keto dite?

Mesazh nga roberta prej Thu Aug 12, 2010 1:13 am

mua dy te dehur ne lokalin ketu poshte shtepis time, si gjithmone ka ndonje por ca e len me fjale te pista e grushta mes tyre..ndersa keta -hahahhahah-hahhahaha- nxorren nga dritaret te gjitha karriget.... pronari i mblidhte ne nje cep dhe vendoste duart mbi floke po aS QE FLITEj TE HYNTE BRENDA---HAHHAHAHA-sherri shqiptare eshte mbres lenes te traumatizon per nje periudhe...harrova ne te pallatit ne ballkone film pa lek si gjithmone jemi komb kurioz ne imagjinoj neser komentet me siguri do lodhemi te gjejme kush ishte me ke u zune dhe perse??
avatar
roberta
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare ju ka bere pershtypje me shume keto dite?

Mesazh nga Lilly prej Fri Aug 20, 2010 5:54 pm

Mua keto dite,meqenese kam bredhur neper qytete te ndryshme,me beri pershtypje numri i madh i njerezve mbi peshe,femije dhe te rritur.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare ju ka bere pershtypje me shume keto dite?

Mesazh nga Lilly prej Fri Aug 27, 2010 6:41 pm

Se sa shume kemi qejf te dukemi(perfshi ketu edhe veten time).U keputem se bleri sa me shume rroba dhe bizhu te shtrenjta,sikur do tja dije me njeri se cfare kam veshur une.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare ju ka bere pershtypje me shume keto dite?

Mesazh nga Lilly prej Wed Sep 01, 2010 6:10 pm

Sapo u ketheva nga shkolla.Ajo cka me beri me shume pershtypje ishte se kur flisnin drejtuesit e shkolles,3 studente qe ishin prane meje ne te shumten e kohes ishin duke luajtur me telefon,duke pare facebook apo cuar mesazhe.Nuk i kushtonin aspak vemendje fjalimeve te drejtuesve,per te ardhur keq se si keta te rinj nuk arrijne t'a kuptojne sa e rendesishme eshte shkolla.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare ju ka bere pershtypje me shume keto dite?

Mesazh nga e panjohura prej Thu Sep 02, 2010 12:55 am

Indiferenca e njerzve!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare ju ka bere pershtypje me shume keto dite?

Mesazh nga Lilly prej Sat Oct 02, 2010 5:23 pm

Pa pergjegjshmeria e te rinjve.Ka vetem 4 jave qe ka filluar shkolla dhe cdo dite shof me pak studente neper klasa.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare ju ka bere pershtypje me shume keto dite?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi