Forumi Evolucion

Gezuar Datelindjen Eria!

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jul 19, 2010 8:00 am

Eria Datelindia !

Te uroj nga zemra Gezuar Datelindjen!

Te uroj shendet e gezime ne jete! U realizofshin te gjitha enderrat e tua!

Rose GeZuAr Dhurat

Te pershendes me kete kenge:

Dirty Dancing - Time of my Life


dhuro lule

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Mon Jul 19, 2010 8:44 am

Faleminderit shume Vizio ^_^...Gjithe te mirat pac dhe ti perhere...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga e panjohura prej Mon Jul 19, 2010 9:27 am


Gjithe te mirat nga une,shendeti te jete primar,te gjitha te tjerat Ju ardheshin ashtu si i do vet!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga juna prej Mon Jul 19, 2010 9:39 am

Shume Urime per ty Eria, Paç Mbaresi Kudo.

Kalofsh sa me bukur Sot!
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Mon Jul 19, 2010 1:05 pm

E dija qe e kisha lene nje gjurme ketu,kur e kisha ditelindjen...he vizo heeeeee :P...
Faleminderit vajza,shume e sjellshmenga ana juaj...
E panjohura,e dashur ke te drejte per shendetin,ate uroj te kem dhe une...
Faleminderit edhe ty Juna shume Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Lilly prej Mon Jul 19, 2010 8:45 pm

uuuuuu kush e ka ditelindjeeennnn
Urime cupke,gjithe te mirat ne jete per ty,i meriton,je shume e mire
Festo ditelindjen edhe hec c'pret ,keputja koken ndonjerit se shoqet e tua i kane djemte ushtare tani :P :P
Gezuar Datelindia
jaaa Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Mon Jul 19, 2010 9:38 pm

Zemer shume faleminderit e dashur ...E di moj e di ne moshen time..ehe ehe.. :P...po thuaj qe sme punon ajo pjese e mendjes mua :D...
Faleminderit e dashur dhe ty,shendet e sukses cupave dhe te jesh vete e te kesh burrin mire...Vetem lumturi paci zemer..Te puc

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Sennia prej Tue Jul 20, 2010 11:39 am

Eria, pse nuk e kishe vene ditelindjen ne fb ti eee???
mire qe e pash ketu se nuk do ia kisha fale vetes mos te te uroja ne kete dite kaq te vecante.

U befsh 100 vjece ...shendet, fat dhe lumturi pac gjithnje!


Edituar për herë të fundit nga Sennia në Tue Jul 20, 2010 11:46 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Sennia prej Tue Jul 20, 2010 11:43 am


edhe me nje fat te mire se shpejti :D

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Sennia prej Tue Jul 20, 2010 11:54 am

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Tue Jul 20, 2010 7:28 pm

Sennia faleminderit shume zemer ^_^....E fsheva une,po ja kam Vizion qe e di Smile....
Me qe ra fjala,dje fillova nje kurs frengjisht,ta mbroj...edhe dje kisha ditelindjen po su ndjeva..i thashe vetem nje shokut tim,qe me pyeti e dogje telefonin me gjithe keto sms :P...
Sot nga pyeti per daten ajo,dhe na beri te tregonim datat e ditelindjeve...ne frengjisht kuptohet..kur me vjen radhe mua them..ne 19 korrik...ajo se kapi..hidhet nje goce..pritttttt e paska pasur dje :D....Uaaaaaaaaaaa ajo ti kishe ditelindjen hahaha..Se ke idene sa e forte si skene,sidomos ajo goca qe llogariste..sot njezet dje 19 hahaha..Ky shoku im vdiq se qeshuri...une u bera si piperke e kuqe :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jul 20, 2010 8:30 pm

Eria shkruajti:Sennia faleminderit shume zemer ^_^....E fsheva une,po ja kam Vizion qe e di Smile....

Oj shejtane, qe e dija e dija, dhe ti e di nga e dija Smile Por, Ti akoma se di qe jam ne i zgjute?! Smile Lexo ketu cfare shkrujte te "Mendimet e castit" ne oren 23:18 ;

"Re: Mendime te castit........
nga Eria prej Sun 18 Jul 2010 - 23:18

-Sje e vetmja Lilly,te dije ckam kaluar une,dy vjet dhe mezi e fillova Unin...

Uhhh 42 minuta..hmmm"


haha Cfare kuptimi tjeter do te kishte ai 42 minutshi vecse Ditelindjen???!!! hahahahaha hahahahaha 24:00 (ora) - 23:18= 42 minuta haha

Por, une prap, edhe pa shkruajtur ti kete, une e dija! Smile

Leni llafet tani, dhe na trego me DETAJE si e kalove, si e festove Datelindjen? Smile Gezuar

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Tue Jul 20, 2010 11:01 pm

E dija e dija qe do e kuptoje,je i vemendshem..per keto gjera...Smile..Ne fakt se kam festuar ende ditelindjen,pres te premten,se atehere kemi pushim me shoqerine qe te bejme namin...Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Sennia prej Wed Jul 21, 2010 11:31 am

hahha Eria, kaq te pavemendshem qenkan gjermanket? :D
edhe bej ca foto te premten...te shikojme edhe ne

Eria per here tjeter mos bej me quize...se une edhe sjam aq e kujdesshme sa Vizio Gezuar
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Wed Jul 21, 2010 5:15 pm

Me kete vape qe po ben ketu zemra..jemi bere ne qe nga vapa vijne si te dyte,jo me gjermanet :P...
Do bej foto te premten pa merak,po jam ende me receta neper koke cdo bej..sallaten e gjeta...do bej dhe japrak me duket :P....embelsiren ia kam vene syrin ke do blej...sallaten e frutave e kam ne mendje :D..Me duhet vetem ti blej gjerat...te premten kete pune paskam..Ah poooo sgjeta asnji fustan te hajrit,doja ti beja vetes dhurate..nje vrime ne uje gjeta -_----

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jul 21, 2010 5:46 pm

Eria,tani ti je e zonja e punes me,nuk ka ndonje djalke te hajrit te dali vullnetar ti beje gjithe keto per ty? :P

hajt n'a trego kush eshte fatlumi qe do te shoqeroje ty :P
hapju shoqerise hapjuuu

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Wed Jul 21, 2010 6:53 pm

Opingat e djalkes...ska asnje djale ne feste,jemi vetem cupka..qef memi qef :P

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jul 21, 2010 7:29 pm

Eria shkruajti:Opingat e djalkes...ska asnje djale ne feste,jemi vetem cupka..qef memi qef :P

Bikini Party hahaha
hot hot hot hot hot hot hot

hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum
Mace Mace Mace Mace Mace

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Lilly prej Wed Jul 21, 2010 7:59 pm

boo sa mire bej qejf ti bej,kalofsh sa me mire Smile

kiss

p.s i qajne syckat Vizios per njecicke bikini party :P

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Wed Jul 21, 2010 8:51 pm

Me kete vape qe ben hotttttttt fare eshte gjendja :P...fillimisht te veshme do jemi,me vone ndoshta dalim me bikini..te skandalizoje komshinjte hahaha...
Flm Lilly,me ne fund qendron dhe menuja perfundimtare :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jul 23, 2010 11:24 am

Lilly shkruajti:
p.s i qajne syckat Vizios per njecicke bikini party :Phot hopa o llokum hot

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Sat Jul 24, 2010 5:09 pm

Po provoja te hidhja foto te embelsires,po me la 10 minuta varur..hmmmmmmmmmmmmmm..si i behet hallit

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga e panjohura prej Sat Jul 24, 2010 5:26 pm


Merri sherbe mysafiret nga une!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Eria prej Sat Jul 24, 2010 5:34 pm

Faleminderit e panjohura per bakllavane,tani qe ma kujtove me paska vajtur mendja :D..Doja te nxirrja embelsiren origjinale,qe qerasa mikeshat ..hmmmmmmm...spo ve dot as fotot me dhuratat..po e ve si avatar syrin tim,te sapo ngjyer,me ngjyrat qe mu dhuruan...Mua me pelqyen,tamam stili im..te thjeshta ^_^

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga ely prej Sun Aug 01, 2010 1:08 am

ohh gezuar ditelindjen eria jam me shume vonese por me mire vone se fare puc dhe gezuarrrrrrrrrrr!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Datelindjen Eria!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi