Forumi Evolucion

Grupi B

Shko poshtë

Cilat skuadra kualifikohen?

50% 50% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
50% 50% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 2

Grupi B

Mesazh nga Vizioner prej Sat Dec 05, 2009 1:02 amNe Grup kualifikohen dy skuadra. Ne sondazh klikoni dy.
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi B

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jun 12, 2010 7:30 pm

12.06.2010


Korea e Jugut 2:0 Greqia

Argjentina 1:0 Nigeria

socer socer socer socer socer

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi B

Mesazh nga zeshkane prej Sat Jun 12, 2010 7:50 pm

Per mua kualifikohen Argjentina dhe Koreja por nuk e di ku te klikoj Sad
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi B

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jun 13, 2010 10:45 am

pershendetje zeshkane.

Anash emrit te Shtetit ke kutite. Klikoji, mbushi aty dy Shtete qe deshiron dhe pastaj kliko poshte te fjala. Voto

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi B

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jun 17, 2010 7:26 pm

17.06.2010

Argjentina 4:1 Korea e Jugut

Greqi 2:1 Nigeria

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi B

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 22, 2010 11:38 pm

22.06.2010

Argjentina 2:0 Greqia

Nigeria 2:2 Kore e JugutKualifikohet per 1/8

Argjentina
Kore e Jugut

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Grupi B

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi