Forumi Evolucion

Punë të mbarë!

Shko poshtë

Punë të mbarë!

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jun 22, 2010 9:12 am

Besoj qe jame e mireseardhur ne forumin Tuaj,jame nga Kosova,pelqej cdo gje qe eshte shqiptare.Hobi kam poezin dhe ngapak prozen! thnx
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Punë të mbarë!

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 22, 2010 10:11 am

Mire se erdhe "e panjohura"!

Faleminderit per zgjedhjen qe bere duke u regjistruar ne Forumin Evolucion.

Te uroj qendrim te kendshem ketu.

Besoj se do na e pasurosh Forumin me Poezite e tua si dhe Prozat.

Uroj qe te njihesh shpejt me Forumin-perdorimin e tij.

...dhe nje here faleminderit.

Per cdo ndihme-sqarim, mos u kurse, na pyet.

dhuro lule

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Punë të mbarë!

Mesazh nga Lilly prej Tue Jun 22, 2010 10:41 pm

Mire se erdhe e panjohura,
Me siguri do jete kenaqesi qe te kemi ty pjese te forumit tone.Faleminderit qe u bere pjese,bashkebisedim te kendshem me ne Smile
Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Punë të mbarë!

Mesazh nga Sennia prej Tue Jun 22, 2010 11:59 pm

Mire se ke ardhur! Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Punë të mbarë!

Mesazh nga e panjohura prej Wed Jun 23, 2010 12:02 am

Ju falenderoj per mirepritje!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Punë të mbarë!

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 01, 2010 10:10 am

avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Punë të mbarë!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi