Forumi Evolucion

Happy Birthday Juna!

Shko poshtë

Happy Birthday Juna!

Mesazh nga Vizioner prej Thu May 13, 2010 11:13 am

Datelindia

Gezuar Datelindjen Juna!

Te uroj nga zemra Shendet dhe Lumturi ne jete!
Realizim te te gjitha endrrave dhe deshirave te tua!

dhuro lule Rose kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Birthday Juna!

Mesazh nga Sennia prej Thu May 13, 2010 12:08 pm

U befsh 100 vjece Juna!!!
Te uroj shume fat sukese dhe lumturi ne jeten tende Dhurat

kiss
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Birthday Juna!

Mesazh nga Lilly prej Thu May 13, 2010 2:24 pm

Gezuar Ditelindjen Juna!! Datelindia
Rose Kalofsh sa me bukur sot!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Birthday Juna!

Mesazh nga juna prej Thu May 13, 2010 5:01 pm

Faleminderit per urimin te gjitheve,sidomos vizionerit qe nuk me harron.

kiss
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Birthday Juna!

Mesazh nga ely prej Fri May 14, 2010 10:08 pm

juna u befsh 100 vjeqe..nje urim edhe nga une !!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Birthday Juna!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi