Forumi Evolucion

Happy Geburtstag e dashur Lilly

Shko poshtë

Happy Geburtstag e dashur Lilly

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 28, 2010 3:01 am

Qofte kjo nje dite e mbushur me plot gezim dhe dhurata...E paske dhe pervjetor mortje,suksese pac kudo ne kete vit te ri te jetes tende...pac sa me shume dite te bukura plot me buzeqeshje ne krahun e tet shoqi,dhe e rrethuar me dashurine e bukurosheve te tua te vogla..Perqafime e dashur kiss


Ps.Kujdes policin he xhan :P

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Geburtstag e dashur Lilly

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 28, 2010 3:03 amSa vjethe u bone,niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Geburtstag e dashur Lilly

Mesazh nga Lilly prej Wed Apr 28, 2010 3:57 pm

Eria,sot u bera 25 vjet edhe jeta me therret o burrrrrraaaaaaa
Faleminderit shume per urimet,je shume e mire
puc

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Happy Geburtstag e dashur Lilly

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi