Forumi Evolucion

Fustane nusesh

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Fustane nusesh

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 28, 2010 3:13 am


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane nusesh

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 28, 2010 3:14 am


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane nusesh

Mesazh nga Vizioner prej Mon May 03, 2010 1:18 am


Fustan Nusesh nga: Vivienne Westwood, rreth 2800 Euro.Per 44 Euro


Per 30 Euro


Prodhuar nga ISSA. Kushton 370 Euro


Rreth 380 Euro


Rreth 2000 Euro

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane nusesh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi