Forumi Evolucion

Kenget e qyteteve shqipetare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:15 pm

Ketu mund te postoni cdo kenge qe ka lidhje me nje qytet shqipetar, qe jane karakteristike per keto qytet ose i kushtohen atyre.

Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:18 pm


Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:24 pm

Keto cupat e myzeqese..trendafil i lare i vese..bukuroshe si vet hena lum moj lum cka bere nena.....hopaaaa


Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:29 pm


Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga shpirti binjak prej Mon May 03, 2010 8:23 pm

kenge qytetare elbasani....

shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga shpirti binjak prej Mon May 03, 2010 8:27 pm

kjo kenge me kujton femijerine festat prinderit njerezit e familjes time qe sjan me me kujton lagjen time dhe me kujton ate pjese te bukur te jetes time qe dhe pse me shume probleme ka qene nje nga me te bukurat ...

Sad

shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Vizioner prej Mon May 03, 2010 9:37 pm

Cna kenaqe shpirti binjak me kete kenge. Jo se nuk e ndigjoj por sa here e ndogjoj kenaqem dhe ma shume! Smile

Te jap nje kiss une ty, ku ta duash? Smile

_________________

Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga shpirti binjak prej Mon May 03, 2010 10:14 pm

me puth sa te duash ti e ku te duash hahahah ...
kjo shoqnia eshte e vetmja fjale me vend ...


shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga shpirti binjak prej Mon May 03, 2010 10:17 pm


shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Lilly prej Tue May 04, 2010 8:20 pm


Gerti Hyka-Pogradecit i kendoj

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.

Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Lilly prej Tue May 04, 2010 8:24 pmPer cupkat pe Korce :D :D :D ''O Korcare o hic fare'' hopaaaaaaa jashaaaa

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.

Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 06, 2010 4:45 pm


Ermira Babaliu- Vajzat e Pogradecit

Nje perqafim te madh per Ermira Babaliu se me kenaq me kete kengen per vajzat e Pogradecit,medemek mua meqenese kam lindur ne Pogradec Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.

Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga ely prej Mon Jun 14, 2010 6:53 pmsi vendlindja ska!!

ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga ilda prej Wed Jun 23, 2010 2:26 pm

Mu po me kujtohet Bashkim alibali e mendoj tani ka nje kenege qe kendon me nje kostum te bardhe alamet burri ska si shkodranet Smile

ilda
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 3
Reputation : 0
Anmeldedatum : 23/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Vizioner prej Mon Aug 09, 2010 9:52 am

Ç'u dëshirush me t'pa ty....Coffe fiuuu

_________________

Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga roberta prej Tue Aug 10, 2010 11:39 pm

ilda shkruajti:Mu po me kujtohet Bashkim alibali e mendoj tani ka nje kenege qe kendon me nje kostum te bardhe alamet burri ska si shkodranet Smilete pershendes

roberta
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kenget e qyteteve shqipetare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi