Forumi Evolucion

Aforizma humoristike

Shko poshtë

Aforizma humoristike

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:04 pm

Trimi i mirë ta çan ballin!

Trimi i mirë me shoqe shumë!

Mos i shiko gunën, shikoji kuletën!

Fshati që duket, ka drita!

Fshati që duket, s'do autobuz!

Duaje atdheun si Donika Skëndebeun!
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:05 pm

Ai që të rreh, është më i fortë!

I jep dorën, të merr orën!

Qyli është nëna e të gjitha të këqijave, por si nënë duhet respektuar!

Shoku i mirë njihet nga lekët!

Guri i rëndë është për themele!
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:05 pm

Qingji i urtë pi ilaçet!

Qentë le të lehin, ti futja vrapit!

Mendja e shëndoshë do kokë të madhe!

Delja që ndahet nga kopeja është individualiste!
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:06 pm

Duaje atdhenë si miza halenë!

Njeriu që vetëm për vete punon, punon një muaj dhe bën 1 milion!

Më mirë një vezë sot, sesa një vezë nesër!
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:06 pm

Feja e shqiptarit është pasuria!

Nuk është rroba që e bën priftin, por është prifti që bën çunat e lagjes!

Ku të duket balta më e ëmbël se mjalta! Në çmendinë!
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:07 pm

Kalit të falur nuk i shikohet dëshmia e penalitetit!

Punën e sotme dërgoja stafit lokal për nesër!

Në rrezik e në nevojë, seicili për hesap të vetë!

Bukë e kripë e zemër! Benz, RedBull dhe femër!
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 6:08 pm

Sennia shkruajti:


Delja që ndahet nga kopeja është individualiste!

kjo eshte e papare haha
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga ely prej Thu Apr 22, 2010 8:30 pm

"Sennia"

Fshati që duket, ka drit!

EDHE KJO ESHTE E BUKUR-HAHHAHAHHA
--------

te gjitha jan sh te bukura
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga Eria prej Fri Apr 23, 2010 2:35 am

Ely dhe une me ate te dyja qesha..po ajo me qente le te lehin,ti futja vrapit...me beri te qesh,,,ne fillim

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga Lilly prej Fri Apr 23, 2010 3:07 am

[quote="Sennia"]

Nuk është rroba që e bën priftin, por është prifti që bën çunat e lagjes!quote]

haha haha haha E bukur kjo

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Aforizma humoristike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi