Forumi Evolucion

BARCALETA

Shko poshtë

BARCALETA

Mesazh nga ely prej Tue Apr 20, 2010 6:55 pm

njeri hyn ne bar dhe i thote kamarjerit me bej nje kapucino dhe me jep nje briosh ja ben ky ,kur ja sherben i thote ta dish un spaguaj e spyes per njeri te gjall ne bote....nje dite dy tre e ne fund merzitet ky e i thote te kunatit te tije 2 metra ky 130kg fytyre te ashper e behet edhe me nerva...
ulet ky ne cep e pret ate qe i binte qylit, hy ky tipi si gjithmone e bertet kapucino briosh e e di ti un spaguaj se spyes per njeri ngrihet kunati i afrohet e i thote edhe un jam i forte krejt ashpersi dhe me veshtrim te frikshem...
nje shikim ketij.....ja mbush syrin
ah..!...ok
me fal ...dy kapucini e dy briosh e nuk kemi frike per asnjeri!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------
nje plak 85 vjeqar ik tek mjeku doktorr doktorr me ndihmoni ju lutem.
cproblem ke?
jam 85 vjeqar dhe ndjek vajzat e reja.
sduhet te shqetesohesh perkundrazi kjo eshte shenj qe je aktiv ne shume aspekte!pastaj ku eshte problemi ketu ,je i dhunshem,je pervers....cke se spo te kuptoj?
jo ,jooooooo o doktorr por harroj perse i ndjek!!!

............................................................................................
napoli
ne nje autobuz degjohet nje ze ndaloni autobuzin .....kjo eshte nje vjedhjeee!
njeri:
shyqyr se me trembi mendova se ishte kontrollusi i biletave!!
........................................................................................

dy testimoni di geova i bien nje dere ku jetonin dy pleq
e hap plaku po?... jemi drita qe erdhi ne bote per te ndricuar...ahaaaa
marie jan ata qe shikojn sahatin!!
--------------------------------------------------------------------------
nje femije i vogel pyet te jatin gjith kurioz:
baba perse e martove mamin?
he po e ben edhe ti kete pyetje!!


Edituar për herë të fundit nga ely në Tue Apr 20, 2010 7:10 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: BARCALETA

Mesazh nga Lilly prej Sun Apr 25, 2010 4:46 am

Ne gjyqin e Zotit paraqitet nje tabor i tere me gra.
Shen Pjetri i rreshtoi ne sallonin e pritjes dhe komandoi:-Ato qe i kane tradhetuar qofte edhe nje here te vetme burrat e tyre,te bejne nje hap perpara!
Bene nje hap perpara te gjitha,me perjashtim te njeres.
Shen Pjetri u hodhi nje sy,mendueshem,dhe me ne fund tha:
-Te gjitha ne ferr! Edhe ate shurdhen,qe me siguri s'ka degjuar cfare thame.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: BARCALETA

Mesazh nga ely prej Tue Apr 27, 2010 10:10 pm

marinari i pafat.
kthehet ne shtepi i shkreti dhe e shikon i jati nam me gjysem zeri e pyet si te ka ik kjo kohe djale...(marinari me nje sy me fasho ne vend te dores nje cengelin,nje kembe druri)
e mo babi i thote shiko vete prit e vrit e duke me vra e duke me pre...
po si i thot i jati
ja ishim ne det e ne luft e siper me plaosen ne kembe èreva kemen e ja shikoje me bene shoket kete te drurit...mire shume ju qofte faqe e bardhe shokeve....
nje here tjeter isha prap ne det ne lufte me plagosen ne krah me pren krahun e me vendosen kete cengelin ne vend te dores se djathte,,,,
po syrin e pyet i jati???
eh o baba ne mes te detit dite e mrekullueshme deti i qete asnje anije armike ,pulbardhat fluturonin siper nesh dhe njera me ben nje glask ne sy...
-mosssss nje glaske te ka hequr syrin ,e pabesushme..
jo jo po ishte dita e pare qe kisha vendosur cengelin!!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: BARCALETA

Mesazh nga Lilly prej Fri Jul 16, 2010 5:34 am

Tre ndjenja.

Cili eshte ndryshimi midis stresit,tensionit dhe panikut?
STRESI eshte kur gruaja juaj ka ngel shtatzane.
TENSION eshte kur e dashura juaj ka ngel shtatzane.
PANIK eshte kur te dyja jane shtatzane...

lol!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: BARCALETA

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 6:19 pm

Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty.
Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh.
- Cfare ndodhi, tha doktori?
- Ah mor doktor, filloi xhaja. Provova me doren e majte, pastaj me doren e djathte po asgje. Provoi gruaja me doren e majte, me te djathten, me te dyja, provoi me goje, here me dhembe e here pa dhembe dhe smundi. Thirrem edhe komshijen. Provoje dhe ajo me dore, me goje dhe e shtrengoi edhe midis kofsheve po aha…
Se hapem qe se hapem dot kapakun e kavanozit.
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: BARCALETA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi