Forumi Evolucion

THASHETHEME

Shko poshtë

THASHETHEME

Mesazh nga ely prej Sun Apr 18, 2010 8:45 pm

EH... do thoni cne kjo teme ...sdija ku tju thoja thashethemet e mija...


fillojm me nje flesh realy nga shqiperia:
para ca ditesh me vdic nje kusheri ne shqiperi i shkreti skishte femije , mamaja ime e kishte xhaxha iku ne varrim .i ben varrim me te gjitha siq e kemi ne shqiptaret nderimin e fundit ,i ndjeri quhej llesh
moren edhe priftin prifti italian mban fjalimin mes shume njerzesh dhe para kufomes:
leshi sot ik ne krah te zotit lutuni per leshin,lutuni per shpirtin e tije....e njohja personalisht leshin e kishte merak se skishte pasardhes por sot me pranin e juj shikohet qe leshi kishte shume femije, shume prinder(leshi 85 vjeq),shume vellezer e motra te gjithe ne ne kish leshin e donim shume......u be varrimi tha mamaja krejt prift hesapi...etj etj
i shkreti gjyshi im e bera objekt qeshje qe rahmet paste po kur na e ka then mamaja sa nuk kam qeshur....pastaj jam femer jo pak thashetheme duhet te bejme " me falni per fjalorin si thash une un thash ckish then prifti"-
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: THASHETHEME

Mesazh nga Eria prej Mon Apr 19, 2010 1:12 pm

Ke do mbajme ne goje moj Ely..se une ngordh per thashetheme :D :D :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: THASHETHEME

Mesazh nga ely prej Mon Aug 16, 2010 10:59 pm

pershendetje eria ...sa kohe pa bere thashetheme une dhe ti...uroj te jesh mire dhe provimet t'i kesh kaluar me sukses.
u be kohe (te mos llogarisim mugesen time ne forum)qe sgjej asnjeri on....me vjen keq... shume xhan kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: THASHETHEME

Mesazh nga Lilly prej Fri Aug 20, 2010 6:11 pm

Ja me erdha une :D he c'eshte bere ndonje gje keteza?
puc

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: THASHETHEME

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi