Forumi Evolucion

Kliko dhe hesht...

Shko poshtë

Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Vizioner prej Sun Apr 11, 2010 10:37 am

Trego gjendjen tende shpirterore per momentin me ane te Emocioneve, pa fjale!
Mund ta tregosh me me nje ose me shume Emocione por ato sipas rradhes te japin nje kuptim!

Coffe Peshk fiuuu fluturim Exclamation

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 11, 2010 12:06 pm

8)
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 4:24 am

zemra fluturim Sad Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Sennia prej Tue Apr 13, 2010 2:42 pm

jaaa
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 4:43 pm

'' jaaa '' :D :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga ely prej Sat Jun 12, 2010 11:37 pm

Sad
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 13, 2010 3:57 am

Sad ely puc

Sad Sad Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jun 13, 2010 10:49 am

Peshk Peshk Peshk Peshk Peshk


Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga juna prej Sun Jun 13, 2010 4:04 pm

Sad Sad Sad

Bej pune

Gatuj
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 13, 2010 4:19 pm

hhmm

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga ely prej Sun Jun 13, 2010 5:04 pm

Sad Sad

shume xhan lilly

Sad Sad
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga ely prej Mon Jun 14, 2010 4:38 pm

Coffe ne pc Ciao
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Sennia prej Sat Jun 19, 2010 6:33 pm

socer
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jun 22, 2010 4:21 pm

obobo
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Lilly prej Tue Jun 22, 2010 10:56 pm

happy happy tralala

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga ely prej Sun Aug 08, 2010 7:43 am

Coffe ne pc krijoj
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Vizioner prej Sun Aug 08, 2010 9:33 am

Sot obobo :o

Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Lilly prej Sun Aug 08, 2010 3:17 pm

happy fluturim Pushime

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga roberta prej Tue Aug 10, 2010 11:58 pm

Bravo Mace Laughing
avatar
roberta
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga e panjohura prej Wed Aug 11, 2010 1:41 am

zilja Gatuj Sleep
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Aug 11, 2010 9:28 am

E panjohura, ne oren 1 te nates Gatuj ?????!!!!!!! Smile

Apo e ke si Terapie kur ske gjume? Smile

kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga e panjohura prej Wed Aug 11, 2010 2:16 pm

Jo mer,gatuaja bash atehere,pasi eshte Muaji i Ramazanit,dhe atehere hajm nje racion! Sleep ☀
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga roberta prej Thu Aug 12, 2010 4:10 pm

ne pc hot Mace Kercimtar lol!
avatar
roberta
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Vizioner prej Fri Aug 13, 2010 9:40 am

Coffe ne pc obobo

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Vizioner prej Sat Nov 27, 2010 9:06 am

dashuri LUle Peshk Dhurat Bravo Gezuar hhmm d... z... f... fl.. rosaku Datelindia shoke haha rosaku Ne... bjeri bjeri fluturim socer fiuuu mesazh krijoj surprize gabim wacko love Ciaaaao zilja huurraa Hi... Feste obobo ohh Ylberi Bej pune shume xhan puc kiss ne pc !!!!!! Rose tulpen Tulpe lepurush panda hahaha Baby dhuro lule Pushime GeZuAr zemra ooooh Pusi oho hih hoh hlm nje danke hopa o llokum gomari Kercimtar hahaha thnx Mace

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kliko dhe hesht...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi