Forumi Evolucion

PO ose JO

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 13, 2010 4:26 pm

Une detyrohem t'a shoh,se burri nuk pranon negociata dy paleshe te nderroje stacionin :D dhe meqenese ai eshte me Brazilin,une do bej tifo me kundershtarin e Brazilit ne loje :D :D :geek:

A mendoni se Brazili ka mundesite me te mira per te fituar kampionatin boteror?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sennia prej Sun Jun 13, 2010 9:58 pm

pooooooooooooooo
Une me brazilin kam qene qe e vogel. Ate vit kur ka fituar kampionatin une vishja nje bluze te verdhe dhe pantallona blu Laughing

po e ndjek kamionatin kete vit?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga ely prej Mon Jun 14, 2010 4:40 pm

jo

ke problem pagjumesine ?
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jun 19, 2010 9:33 am

Kam pas, por e "kurova" vehten dhe tani jo!


E ke-ni problem vetmine?

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga zeshkane prej Sat Jun 19, 2010 11:51 am

Jo per momentin se ndonjehere ka nevoje njeriu te gjendet me veteveten dhe ta analizoje... Vizio me jep kuren kundra pagjumesise se une s'po e zgjidh dot kete problem dhe jam kunder ilaçeve ;-)


Ke donit te shikoni-takoni pas shume shume vjetesh shkeputje ?
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sennia prej Sat Jun 19, 2010 5:54 pm

Kushuririn qe e kam si vella, kam4 vjet pa e takuar

E praktikon meditimin?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Lilly prej Sat Jun 19, 2010 10:10 pm

po edhe me ndihmon shume.

keni kapur ndonje xixellonje kete vere?? :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sennia prej Sun Jun 20, 2010 1:23 pm

jo

je pro operacioneve plastike?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi