Forumi Evolucion

PO ose JO

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

PO ose JO

Mesazh nga Vizioner prej Sun Apr 11, 2010 10:21 am

Pergjigju me PO ose JO, dmth une do bej nje pyetje dhe anetari tjeter do pergjigjet me po ose jo, dhe pastaj do beje nje pyetje qe te pergjigjet anetari me poshte! Sleep
--------------------------

Je i/e dashuruar Question

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga zeshkane prej Sun Apr 11, 2010 11:07 am

Vizioner shkruajti:Pergjigju me PO ose JO, dmth une do bej nje pyetje dhe anetari tjeter do pergjigjet me po ose jo, dhe pastaj do beje nje pyetje qe te pergjigjet anetari me poshte! Sleep
--------------------------

Je i/e dashuruar Question

Jo per momentin.

Po ti ?
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Lilly prej Tue May 18, 2010 5:19 am

Perdrisa Vizioneri s'eshte pergjigjur dmth PJo :geek:

Sa ore gjume beni?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga ely prej Sat May 29, 2010 5:59 pm

jpo se di 4 max 5

je vesves/e?
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Lilly prej Sat May 29, 2010 6:41 pm

po

te pelqejne filmat horror?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga ely prej Sun May 30, 2010 2:03 am

po/por i kam frike vetem si shoh dot

je ndaluar te shikosh nje yll ne veqanti ne qiiell dhe mendoje se cme kujton ky yll?
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sennia prej Sun May 30, 2010 9:56 am

po, i veshtroj shpesh yjet...

te pelqeu shfaqja e eurovizionit mbreme?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 30, 2010 10:00 am

Po, shume!


Je i trishtuar qe nuk fitoji Shqiperia ne Eurovizion?

E meritoji kenga Fituese?

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sennia prej Sun May 30, 2010 10:04 am

Per shqiperine po me erdhi keq, e katandisen andej nga fundi
Kenga fituese mendoj se ishte shume e blere, dmth e pamerituar

e ke pire kafen e mengjesit?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 30, 2010 10:49 am

Te paren po, tani sapo bera kafen e dyte! Smile


Ku do i kalosh pushimet kete Vit?

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sennia prej Sun May 30, 2010 10:54 am

po ne sarande besoj, nuk e kemi vendosur

po ti?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 30, 2010 11:02 am

S'kam plan akoma!Sad Mbase ketu ose e shumta, mund te dal ca dite nga Italia.


Ne cilen dite te javes, mendoni se keni me shume shanc?

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sennia prej Sun May 30, 2010 11:08 am

nuk kam ndonje te vecante

te pelqejne kafshet ti mbash ne shtepi?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Eria prej Sun May 30, 2010 12:30 pm

Kam pasur,por jo te miat...nuk kam asgje kundra,por te mbash kafshe duhet te kesh kohe te kujdesesh...

E pi kafene? (meqe une po pi filxhanin e trete tani :D)

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sennia prej Sun May 30, 2010 12:41 pm

po makiato

te pelqeu kenga e turqise?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Eria prej Sun May 30, 2010 1:02 pm

Jooooooooo...qyqa turqit kendojne rock hahaha

Me qafsh te pelqeu Satellite e Lenes :P ?

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Lilly prej Sun May 30, 2010 5:41 pm

ncuq (dmth jo) :geek:

Zakonisht,a zgjoheni duke kenduar ne mengjes?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Eria prej Sun May 30, 2010 6:54 pm

Po gjithmone...se nuk kam frike se trembe njeri :D..Madje kendoj shpesh neper shtepi hahaha...

Te pelqen te lash enet? (kerkoj vullnetare ndaj :D )

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sennia prej Sun May 30, 2010 8:34 pm

po ty me gjithe qejf do te ndihmoja

te pelqen te hekurosesh?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Eria prej Sun May 30, 2010 8:43 pm

Pooooooooooooooo e bej me shume kenaqesi...

Ben naze ne te ngrene?

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Lilly prej Sun May 30, 2010 10:26 pm

jo edhe me acarojne kur me bejne naze ne gjellet qe gatuaj.

I keni bere planet per veren qe po vjen?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga ely prej Sat Jun 12, 2010 11:41 pm

jo (perjashtoj embelsirave)


je e merzitur?
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 13, 2010 4:02 am

po

te bejne te qash filmat kur ndahen dy te me dashuruar ?? :D :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga zeshkane prej Sun Jun 13, 2010 9:09 am

Po, qaj si debile me kutine e shamive perpara Wink

A do e shihni kampionatin boteror?
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga juna prej Sun Jun 13, 2010 4:10 pm

Po kampionatin e shoh dhe bej tifo per gjermanine + ve dhe lloto-
hahahahaha
Po ju per kete beni tifo?
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PO ose JO

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi