Forumi Evolucion

Sot jam...

Shko poshtë

Sot jam...

Mesazh nga Vizioner prej Sun Apr 11, 2010 10:07 am

Tregoni gjendjen shpirterore qe jeni sot...
-------------


...pa humor!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga zeshkane prej Sun Apr 11, 2010 11:08 am

Kohe e bukur po zemer e boshatisur Sad
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 5:39 pm

Merzitur,megjithe sme pelqen te shkruaj qe jam merzitur por se fsheh dot,keshtu ndihem Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Lilly prej Tue May 18, 2010 5:11 am

Pa pergjigje!!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga ely prej Sat Jun 12, 2010 11:52 pm

e merzitur shume !
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 13, 2010 3:59 am

Qenka dita sot ely,edhe qe dola nga shtepia nuk me ndihmoj Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga ely prej Sun Jun 13, 2010 5:15 pm

Lilly shkruajti:Qenka dita sot ely,edhe qe dola nga shtepia nuk me ndihmoj Sad

Sad , do vin dite me te bukura-
uroj lily qe ti sot te jesh e gezuar dhe jo vetem sot por gjithmone. kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga e panjohura prej Mon Jul 05, 2010 3:33 pm

Jame e ngarkuar psiqikisht,me eshte ngatrrua ,,lemshi'' inat
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Lilly prej Mon Jul 05, 2010 9:57 pm

Ende e lodhur,me dhembin kembet nga te kercyerit ....

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 08, 2010 12:12 pm

Ndihem pak e lodhur,por jo nga kercimi......
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Sennia prej Thu Jul 08, 2010 5:07 pm

e deshperuar
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 08, 2010 5:09 pm

Lutem te t'kaloj,dhe mos te jete deshprim seroz!
Akoma e lodhur!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Eria prej Thu Jul 08, 2010 5:11 pm

Sennia shkruajti:e deshperuar


Zemra cke tiiiiiiiiiiiii Sad


Sot jam e lodhur shume,kam ende sh pune per te bere...por jam argetuar jashte mase...._________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 08, 2010 6:33 pm

Sennia uroj te kaloj shpejt Smile
Per momentin jam e uritur,po pres burrken te vije te me sjelli ushqim :D.

p.s dua te di nga eshte ely,nqs ndonjera nga ju e di me thoni edhe mua,se me ka zene malli Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 15, 2010 2:19 pm

Shum e vetmuar! Crying or Very sad
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 15, 2010 5:19 pm

e permalluar Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Vizioner prej Tue Nov 16, 2010 1:53 pm

Happyyyyyyyy GeZuAr

tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala

kiss

panda panda panda panda panda panda

!!!!!!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Lilly prej Tue Nov 16, 2010 6:09 pm

Vzioner ,bashkohem edhe une me gezimin tend Smile

une jam...e lire nga detyrat Smile Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Nov 17, 2010 10:43 am

thnx Lilly shume xhan

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga juna prej Fri Nov 19, 2010 9:03 pm

Sot jam e merzitur--pc plot viruse--mezi me hapet............

Ciao
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga e panjohura prej Sat Nov 20, 2010 2:48 pm

avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Vizioner prej Sat Aug 06, 2011 6:57 pm


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sot jam...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi