Forumi Evolucion

Mire se ju gjeta

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Thu Jun 03, 2010 9:57 am

Percendetje juna jaaa

je cuum e mile.....ild ne une ty puc

Ketu ne foto po me mban daja ne klah Smile Saaaaa ceeeef Smile
kiss te xhitheve

Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Thu Jun 03, 2010 3:29 pm

ylllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll !!!!!!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga juna prej Thu Jun 03, 2010 6:51 pm

Clara engjelli ti me kenaqe shuume sot. OHH sa foto e bukur me dajen tend, me dajen me te mrekullueshem ne bote.

puth embel,juna nga kursi

jaaa
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga zeshkane prej Thu Jun 03, 2010 11:36 pm

o xhot sa e bukul qe je ke kjo foto me dajen, si engjell i vogel !!!! Daje vetem diçka stonon te kjo foto, paketa e cigareve ke xhepi (shaka) qenkan cigare shqiptare lol
Clara, te puç fooooooooort dockat
jaaa
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 06, 2010 4:48 pm

Clara,te perqafoj e ti puth fort dockat e vogla.Si princeshe ke dale ne foto zemerushe e vogel.
zemra kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Mon Jun 07, 2010 4:15 am

dajua do i pucesh princeshes clala dualt nga neve??... zot o zot sa me shum e shikoj kete foto aq me shum e dua eshte sh sh e mile... aq e vogel dhe qesh...sa e bukur eshte!!1 mami pastaja te ka veshur si nuse sa te bukulen qe te ka bele o xhot o xhot..... puc clala....shume shume

kiss puc kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Sun Jul 04, 2010 11:01 pm

Ciaaaao shume xhan te gjithve

Shikoni sa jam lit happy po luj me dajen Smileju jaaa fooolt te gjithve Smile

Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga juna prej Mon Jul 05, 2010 9:49 am

ohhhhhhhhhh Clara po ti paske dale si engjell--ti qenka rritur dhe i paske syckat e bukura..ohh sa bukur qenke veshur tamam si kukull


puuth fooortt jaaa
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga e panjohura prej Mon Jul 05, 2010 11:48 am

Clara,u befshe me e bukur se Mami e me e menqur se Babi e Daja!
Te uroj nje jete te shendetshme,dhe gjithmone qofsh e lumtur!
Teta Z...! jaaa
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Mon Jul 05, 2010 9:55 pm

uuuuu sa e mire qe je bere moj faqe tullumbace Smile
U rrite ti tani bukuroshe edhe cdo dite me e bukur behesh.
shume xhan kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga zeshkane prej Tue Jul 06, 2010 3:50 pm

Uaaaaaaaa sa qenka rritur Clara, ju paskan mbushur faqet per marshalla... Daja, puthe shume nga ana ime engjellin e vockel
jaaa shume xhan kiss
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jul 06, 2010 5:43 pm

Ulime tle mujoli xemla!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Sun Aug 01, 2010 10:33 am

Pelcendetjeeeeee

Une jam lit tani Smile jam bele goce e male Smile

Dal me mamin shetitje, sa kenaceeemju kam cuuum shume xhan te xhiiithveee

jaaa Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga e panjohura prej Sun Aug 01, 2010 10:47 am


Kam me shklu ele un!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Sun Aug 01, 2010 11:05 am

Zemra ime sa qenka rritur...Clarushe po ti qenke bere nje zonjushe e vogel moj...Kecen te syve bojeqielli...dhe te buzeqeshjes...Pucc una sh sh

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Sun Aug 01, 2010 4:14 pm

Marshallah sa e mire qe je bere moj zemerushe vogel,te jane mbushur faqkaaat e je bere e mire si mami jote.Te puth fort dockat e ti kafshoj cik ato faqkat Smile
shume xhan kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Mon Dec 27, 2010 1:26 pm

Percendetje te xhithve jaaa

Po festoj festat e para te jetes time dhu juve ju uroj ta kaloni bukul.


Ketu kam dale ke shpia e dajes Smile

Ju kiss cume
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Mon Dec 27, 2010 7:51 pm

Marshallah,po ti bukuroshe sa me shume rritesh behesh edhe me e mirke moj zemer.Te puccc faqkat e tua e dockat e bukura.
shume xhan

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Thu Jan 20, 2011 8:50 pm

Vizio po Clara qenka bere nje goxha zonjushe Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Fri Feb 11, 2011 11:02 am

Percendetjee

Shikoni sa jam rit una, jam ba 10 mujsh Smile
Mi bana daja dje keto fotot

Ju jaaa Clara shumeeee

avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga e panjohura prej Fri Feb 11, 2011 11:11 am

Mashalla,sa i ngjajka dajes! hih
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 12, 2011 6:09 am

Moj bukuroshe po ty te jane bere faqkat per te puthur moj zemer.Marshallah Zoti te fali se je shume e mire.Lum mami ,babi,nena edhe daja qe kane nje cupke bukuroshe si ty.
shume xhan hih

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Sun Feb 13, 2011 5:47 pm

O Bufe vockel Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi