Forumi Evolucion

Mire se ju gjeta

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Fri Apr 23, 2010 12:56 amEne ni foto tletel nga unaaa Smile

kiss Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Fri Apr 23, 2010 1:05 am

O zemraaaaaaaaaaaaaa te tha Eri tyja,i tha edhe dajes tende qe je si shpirti i vogel...lum si mami dhe babi yt qe te kane...po ke bere te cmendur dhe dajen mojj..pale nena qe mezi po pret te te shohi Smile..
Vizio puthja doren,shpirtit te vogel

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Fri Apr 23, 2010 3:03 am

ohhh marshallah sa e mire,Zoti e falte e i dhente shendet e urtesi.
Puthja dockat engjellushkes te vogel,Vizioner.

zemra kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Fri Apr 23, 2010 5:17 pm

sa e bukurrrrrrrrrrr qe eshte princesha e forumit toneee sa e milaaaaaaaa ....
fotoja ku mami e ka mar ne duar eshte sh sh e bukur per kalendar.......flm daja...clala puc dolat une tyja
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Sat Apr 24, 2010 6:12 pm

dashuri te kam shume xhan si je ti xhemla ke shtuar akoma peshe ?qan naten apo je shume shume e mile???e di tani kam pushim sa te studjoj pak ele do te mal te ikim xhilo se edhe koha eshte shume e bukul.....pastaj do ikim tek palku i lodlave per bebe te vogla fale e do te mbaj ne klah tel kohen..por ti duhet te maresh leje tek mami babi e dajua se di ne do na len te dalim ..clala e di jan hapul aelopoltet ke degjual ti te flasin se kul do te vi gjyshja ...??? kiss shume dolat e bukulaaaaaa me ato gishtat e gjate qe ke si pjaniste...po sdua te te zgjoj se e paske ven njelen posht kokes sikul je ne mendime e tjetlen e ke bele glusht e e ke mbuluar me bluzen.....puccc piti i vogel
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 24, 2010 9:49 pm

Clara shkruajti:

Ene ni foto tletel nga unaaa Smile

kiss Ciaaaao

sa e mireeeeeeee kiss si kukull e vogel
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Mon Apr 26, 2010 2:49 am

Clara shkruajti:

prcendetje goca.
Cikoni si me ka fut mami mlena ke dulet e veta?? Smile

Kam dale bukul una??? Smile

Ju puc foooolt te xhithave. ne daja me puuuci mua pel ju sot!
kiss

kjo eshte fotoja me e bukur qe kam pare shume domethense....
puc clala ...po gjyshja eli se tani ka avione??naten e mile princeshe e gjume te embel...
clala e di ti qe ke dy shoqe ketuja do i themi lilly te me jap leje e dajuos mamit e babit tend e pastaja do ikim tek palkuuuuuuuuuu... ju puc shume te trejave....xhan xhan -naten e mile me shume enderra te bukura!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Sat May 01, 2010 9:35 am

Haaaaaaalloooooooo Smile
Cot do vi gjyshja happy Sa hypi ne aloplan tani ene do iki daja ta plesi e do vij pastaj ketu ke une happy Ca ceeeefiiii, cycyr u nis sot aloplani fluturim

Una jam mile. Jam lit 4 centimetla ne kam shtu ne peshe katercin glam, jam cnosh Smile Po nuk bahem bullafice une, do maj linat Wink

Ju puuuuuuc fooooooolt te xhithave, u kaam cumeee xhaaan. daja mi puc pelhel dulet perl ju.

shume xhan kiss

thnx jaaa Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Sat May 01, 2010 11:17 am

Sa me behet qejfi qe me ne fund do vije nena...Es hat doch gut zeitlig gepasst nä Vizio Smile))).
Ta shohesh ti zemra,sa do te perkedheli nena Smile...Vizio puthja dockat cupkes dhe kalofshi bukur me mamin,me ne fund erdhi Smile...So froh für euch und für deine Mama,endlich kann sie die kleine sehen Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Sat May 01, 2010 6:25 pm

happy happy sa mileeeeeee imagjinoj sa lot gezimi do hedhe gjyshja per princeshen tone....sa i paharruar ai momenti kur te shikoje ....sa bukullllllllll sa mile gezohem shume clala...do te perkedheli shume fare do te mbaj gjith kohes ne krahe do te puce shume,por mos na harro edhe neve princeshe...se te kemi shume xhan shume xhan

po ti daja Bej pune ke Gatuj hahahhaha do te thoj sa i mile cuni ime punetore...

gezohem shume qe jeni bashkuar dhe po ju shikon ku jetoni dhe si jetoni dhe me shume qe shikon mbesen e saja e princeshen e forumit tone po ti dajua puce gjithmone per ne edhe se sdo te doje tani se ka gjyshen,ele gjyshen e clales puce e thuaj flm qe ele e qe bere gjith ate rruge te bej te lumtul clalen mamin e clales,dajuon dhe babin e clales!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Sat May 01, 2010 8:11 pm

Clara,gjyshja te vije shendoshe e mire edhe tju gjeje juve mire te gjitheve.I qofte rruga e mbare,inshallah.
Ti marshallah je rritur ,je zgjatur ke shtuar peshe,do behesh cupke e madhe ja edhe pak Smile

Te puth fort dockat zemerushe shume xhan

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Mon May 03, 2010 8:27 am

Pelcendetje mikesha te gjithave shume xhan

Jam cum e gezuar, Nana erli te ctunen. U kenaca shuuume!
Une jam mile. me lem na nji hele pak baku, pol nuk caje cume se jam goce e mil une! Smile

Une ju kam cum can, ne Daja me ka puc ne pel ju pelhele!

Ika tani, do vi plap une. Ju kiss te xhithave shuuume shuuuume!

zemra Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga shpirti binjak prej Mon May 03, 2010 7:56 pm

Clara e vogel te mbrofte Zoti nga cdo e keqe dhe engjejt qe qofshin prane cdo dite te keqen une ty se po kenaqesh tu marr puthjet e dajes dhe te prinderve te ty (daje mputh ne mua naj here ne faqe se ska kush tme puthi )...
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam Datelindjen sot! :)

Mesazh nga Clara prej Thu May 06, 2010 1:22 pm

Datelindia
Pelcendetje!
Une kam datelindjen sot Smile U bana 1 muaj ne olen 11 e 56 Smile

Une jam mile. Daja mi puci dulet dje ne pel ju! Po kenacem ne me Nanen shuume!

Ju puuuc shuuume juve te xhithave!

shume xhan kiss

Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Thu May 06, 2010 2:16 pm

oh zemerushja ime ka ditelindjen sot,marshallah u be 1 muaj Smile
Edhe 100 vjece zemerushe te rritesh e lumtur me mamin ,babin,nenen,dajon edhe te gjithe te tjeret qe te duan shume ty zemerushe.

shume xhan puc

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Thu May 06, 2010 8:27 pm

Zemerushja e vogel u bere nje muajshe ti lepurushe....I thashe dajes tende ti puthi dockat per mua....Te puc Eri fort fort

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Fri May 07, 2010 5:01 pmjaaajaaajaaazemra kiss Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Fri May 07, 2010 6:00 pm

nje muajshe...sa je rriturrrrrrrrrr o zot o zot je bere cup e male tani ke mare sh gr je zgjatur ...njeh zerin e mamit te babit...sa e maleeeeeeee te puc shume dolat e vogla clala urime xhemla shume xhan kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Tue Jun 01, 2010 6:37 pm

Ju kiss te xhithveeee cuuuume!

Ca dite e bukul sooooot! Maltova mamin e Babin Smile ce ishin pa maltu ato. Smile

Une isha vesh cuuume bukul, si mami me fustan te barle...ica bere ne une si nuce Smile

Me cikoni ke fotoglafia ku jam me mamin, me nxoli Daja! Smile

Une u kenaca shuumeeee cot. Une baja sikul flija pol i cikoja te xhithe SmileJu kam te xhithve cuuuum shume xhan ne ju kiss cuuume

Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga zeshkane prej Tue Jun 01, 2010 8:31 pm

O zemla vogel sa mil qe dukesh edhe mami me aq sa duket duket sume e mile... Tasi te urojme ne koken e dajes ne tyve dhe ti u rritsh me shendet dhe me berqet... Ti puç fort ato dockat e vockla kiss
Daja po ti kerceve ndonjeçik apo jo hopa o llokum
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Tue Jun 01, 2010 11:04 pm

Te vdes une fare kush ka vene fjongo ne koke,edhe me eshte bere nuse e bukur Smile

Clara te kam shume shume xhan,zemerushe
shume xhan kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Wed Jun 02, 2010 8:24 am

jaaa te xhitheve...
ju kam cum xhaaaan

kiss Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga juna prej Wed Jun 02, 2010 12:41 pm

Clara -engjelli vogel ti qenke bere si princeshe,...........daje te paska nxjerre shume bukur fotografi se ai te ka goce te vetme dhe te do shume. Ti ke dajen me te mire ne bote.


te puth embel teta juna nga puna
:D
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Wed Jun 02, 2010 11:08 pm

o xhot o xhot sa e bukul princesha e forumit tone .... sa me fat e s mileeeeeeee ka maltual mamin me babin eshte veshur me te bala si nuse e vogel nuk k qare meliton me te vertet te pucim shume dolat e vogla e ti bej urimet mamit e babit nga neve thuaj qe te kan then ne folumin e dajes te ken nje jete te lumtur se bashku e pak me vone te bejn ele nje vella ose nje motel tyja,

flm daja per fotot e bukura duket perse esht aq e bukul clala i ka ngjare mamit te saj ! kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga juna prej Thu Jun 03, 2010 9:51 am

Clara bukuroshe qenke zgjuar heret sot dhe je futur ne forum per te na pershendetur Smile

Teta juna po te shkruam serish nga puna,se me ne fund ka linje interneti ketu..........(po deshe te flasesh me mua hyr ne chat-

te puth embel. jaaa
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi