Forumi Evolucion

Mire se ju gjeta

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Wed Apr 07, 2010 4:16 pm

Une jam Clara e vocel. Dje erla ne kete bote. Ishte ola 11 e 56 minuta kul une ela ne pashe driten e dillit. happy

Une jam mile po pak e vockel, vetem 2440 glam.

U gezova cum ce daja me legjistroji ke folumi. happy Kul te litem ne ca do e kem cum cef folumin e dajes ne do kenacem me ju!

Ju kiss cum Clara
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 07, 2010 4:59 pm

Wie Süß Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga shpirti binjak prej Wed Apr 07, 2010 6:27 pm

Mirseerdhe Clara ne kete jete dhe ne kete forum shume perqafime per ty ...
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Lilly prej Wed Apr 07, 2010 7:59 pm

Mire se erdhe Clara e vogel Smile
Shume perqafime dhe puthje ne faqkat e vogla per ty.
shume xhan kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 08, 2010 3:06 pm

Mire se erdhe princesh e vogel...
Jete te gjate, te shendetshme dhe plot me sukses kiss
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Wed Apr 14, 2010 7:36 pm

uroj qe te gjitha urimet qe ke marre me siper te behen realitet.

uroj qe jeta per ty te jete nje perralle e magjishme ku gjithcka qe ti deshiron te realizohet
mire se erdhe bukuroshe kiss per ty
do te me pelqente te shetisja te puc tek dockat e te degjoja tek qeshje
vdes per bebetttttttt
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Wed Apr 14, 2010 7:41 pm

harrova te te pyes :
si eshte plincesha sot?
ka ngrene ?
plinceshe sna ke treguar je gjumashe apo qan naten ti
e ke lolun mamin shume naten?
puc perseri engjellin e vockel mbasdite te bukur
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Wed Apr 14, 2010 10:29 pm

Hi... percendetje te gjithve.

Une lam cum mile Smile Mlame ela ne shtepine time pel here te pare happy
Ca bukul ishte. mami me tregoji shpine ne klevatin tim te vocel...cum te bukul e kisha Smile
Une kam shtu ca kile..se isha e vocel fare fare, me zol hapja suckat Smile

Po iki se mami do me japi cumesh! Smile

Ju prshendes e ju kiss

Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga zeshkane prej Thu Apr 15, 2010 6:29 pm

Hi... Clalaaaaa,

Mire se ele ne stepine tende, shplesoj qe se lodh sume mamin, çal pi cic apo bibelon ? po babi a este i kenaçur qe te ka ? se daja po çmendet pas teje Wink Kushedi si do na behet kul te beje bebe vete ... zemra kiss
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Thu Apr 15, 2010 7:22 pm

kush ka alul mblemeeeeeeeeeeeee ,kush ka alul ke pia...po sa shume e paske zbukuruar ate dhome,sa i bukul do te jete ai klevati i vogel qe mban engjellin lum mami babi e dajua ele neve qe te kemi engjellin e ketij folumi,,,,,
clala te qem nje gje tek veshi beju pak llastice po pak aman perfito se te githe te duam.puccccccc docken e vogel
dajo te kam lakmi une smund te jem as teze as halle sa shume do te doja te ishaaaaa-puci dockat e vockla pel mua!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Thu Apr 15, 2010 10:29 pm

falemilelit zeshkane, te kiss ne una cum.
popo une e cof dajen kul vjen, une ap pak syun ne cof, ai me perkelel me dole Smile
Ene babi me mel ne klah e leviz me mua ne shtepi, poooo ai me flet me mua xhuh tetel nga daja!!!!...hhmmmm Sleep Wink

pacim ce po iki tani se du cum. do vi pap une..mos u melcit! Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Thu Apr 15, 2010 10:38 pm

elyyyyyy ca shume xhan te kaaaam. Krevati uuu sa rehat ishteeeee, pol mami me mel ke klevati vet Sad se me do afel thote.
kam ctu unee ca kile..e di ti? ncoj mamin kul flet me babin ce une kam shtu 40 glam cne dite happy
e di ti se do vi ne xhyshja mu te shtunen nga elbasani?? ooo sa cef.

ika tani elyyy puuuc puuc cum ne una ty kiss
-----------
ely, ja puc une per ty duret...pa merak Smile


Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Fri Apr 16, 2010 12:44 am

o zot sa qef e sa gezim qe keni o dajaaaaa....pse sthua ti qe qenka ritur e bere sh e male po do pret ele gjyshen clala ..pricneshe e okel ika te fle ele une besoj se tani i ke mbyllur syckat e vogla e je ne klevat me mamin e babin e un lutem qe te lozesh ne endrrat e tua me engjejt dhe te kesh egjellin tend mbrojtes cdo sekond afel puc une tyja shumeee po shume avash si nje fllad i lehte qe mos te zgjoj e mos te shqetesoj

dajooo na ka gz te gjithve kjo mbesa joteeee flm qe i ke pucul dolat pel mua
shttttttttttttttttt-e ka zen gjumi .....naten te gjithve.
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Sat Apr 17, 2010 8:46 pm

happy sot eshte e shtune clalaaaaaaaaaa principessa eli gjyshja ????' te puci shume ,kush e di sa je lastuar tija.....vetem ne krahet e saja je tani????
spo na flet ti neve sonte sepse je me gjyshen,puc shume dockat e vockla xhan xhan tyja kiss shume xhan kiss
___________________
dajo uroj qe mami te kete bere nje rrugetim te mire e sa me pak te lodhshem.. imagjinoj gezimin uroj te jeni gjithmone te gz dhe bashkim te shpejte me te gjith te afermit tuaj .uroj qe te cmalleni me te-jam e gz per ju.shijoni cdo sekond-
___________________________________
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga zeshkane prej Sat Apr 17, 2010 9:48 pm

Clala,
a erli xhyshja mi zemla se me keto avjonat qe s'flutulojne me eshte be nami .... po ti spilti si je vet, mami babi e daja mil jane ???
Te puc foooooolt façkat e vogla
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Sun Apr 18, 2010 8:51 pm

puc dolat clales una xhan xhan pitin e vogel...mbremje te bukul bukuloshe
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Mon Apr 19, 2010 2:29 pm

Clara eshte bere Prominente nuk do te flasi me me goje,qe kaq e logel ajo :D...po ti ore Vizio,na thuaj erdhi mamaja,se keta po bejne namin,le qe cthem une,ti i ke pare lajmet...ishalla se ka zene Flugverboti thuaj...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Mon Apr 19, 2010 7:20 pm

Pelcendetjeeeeeeeeee Elyyyy, zeshkaneeee, Lillyyyyyy, Eriaaaaa, Senniaaaaaa, shpitli binak


Nana nuk eli Sad cka aloplan Sad jam melxit pol do ples.

Daja mi ka puc dulet pel ju...

Une jam mil, ngopem me cumec ne xhume....ca xhuuum duuu uneee Smile

Ikaaaa shee shme le mami lehat, me mel ne klah!

Juuu kiss cuuumeee

Ciaaaao
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Mon Apr 19, 2010 7:28 pm

Sa mile qe fole moj vogelushe....e ka fajin ai daja yt te perkedhel shume....Zemerushe do vij nena...mos u merzit ti...Sa do gezohet ajo te shohi qe je bere cupe e madhe ti.....mezi po pret ajo..ta thote Eri ty...I thuaj dajes me tha ajo Eri,te puci daja pak te gusha ty...edhe mos qaj shume zemra se do gjume mami me babin...a kur te vij nena qajjjjjjjjjjj....se ajo vetem gjume sdo kete...sdo kete te ngopur duke te te pare ty...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Tue Apr 20, 2010 8:53 pm

clalaaaaa plap ne gjume je...uffffiiiiiiii do te zgjoj tani se dua te loz me ty...zgjohu ...ufffiiiiiiii ..plit te puc dolat te puc kembet e vockla o mami sa te bukulaaaaaaaaaaa sa te buta e te milaaa...hapi i cik syckat cngjyre i ke xhemla........o eria nuk zgjohet kjo sme do mua sdo te loz me mua ..ufffiiiiii
pel inat te marr ne klah e te nxjerr jashta e te bej xhilo e kiss e te perqafoj shume xhan
po ti folem pak se dua te degjoj zelin....
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga ely prej Wed Apr 21, 2010 6:03 pm

mirdita princesha e folumit kiss dolat une ty e uloj te kalosh nje mbasdite te bukullllllll ne klahet e mamit e te kesh shtuar akoma gr e tua ditole e te jesh bele me e bukullllllllllllll ele se jam e sigulte qe je misssss ...si kukull...puccccccccc shume clalaaaaaa ...
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Clara prej Thu Apr 22, 2010 10:19 pmprcendetje goca.
Cikoni si me ka fut mami mlena ke dulet e veta?? Smile

Kam dale bukul una??? Smile

Ju puc foooolt te xhithave. ne daja me puuuci mua pel ju sot!
kiss


Edituar për herë të fundit nga Clara në Fri Apr 23, 2010 12:54 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Clara
Princes
Princes

Anzahl der Beiträge : 18
Reputation : 0
Anmeldedatum : 06/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Thu Apr 22, 2010 10:44 pm

Vizio e ke vene aq te madhe foton,sa spo e hao ky lpt ime...zvogeloje se vdiqa na kuriozieti unneeeeeeeeeeee

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga zeshkane prej Thu Apr 22, 2010 10:57 pm

Eriaaaaaaaa me shkrive, une e pashe per vete dhe di te them vetem kete : eshte nje kukull shume shume shume e bukur ... Qofte me fat dhe me jete!!! Rrofsh o daja qe na e nxorre ne foto se na kenaqe...
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Eria prej Thu Apr 22, 2010 11:01 pm

Kam linjen e avashte sot..zeshkane...dhe po me vjen inat qe nuk e shoh dot....e kercenova Vizion,thote do e zvogeloj :D :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi